Neler Yeni

Ailemi Lise Nakili İçin Nasıl İkna Edebilirim?

bedo40

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bedirhan Tekeli
zaten 8. sınıfta ayrımcılık ve baskıya çokça uğradım birde karantinada olunca psikolojikmen çöktüm belki lisede rahat ederim dedim 8. sınıfın 2 katı baskıcı ayrımcı ve baskıcı hocalar günlük 3 saat etüt telefonlar yasak odadan odaya geçiş yasak covid mevzusu yüzünden masa oyunları oynamak yasak (satranç uno) gibi yapacak bir şey bulamıyorum bunun yüzünden iyice sıkılıyorum yurt ortamı vs. mükemmel fakat çok abartıyorlar ailemi ikna etmeye çalışıyorum gideceğin okul çok ters diyip tersliyorlar. ne yaparsam ikna edebilirim? şimdiden teşekkürler.

Sebastian Szymanski

80+ Silver
Kardeşim nasıl ikna edebileceğin hakkında birşeyler bulursan benide haberdar et ve şunuda söylemek istiyorum eğer çabucak halletmezsen sonra hiç bir şekilde halledemezsin bu konuyu

Doğuhan

80+ Silver
zaten 8. sınıfta ayrımcılık ve baskıya çokça uğradım birde karantinada olunca psikolojikmen çöktüm belki lisede rahat ederim dedim 8. sınıfın 2 katı baskıcı ayrımcı ve baskıcı hocalar günlük 3 saat etüt telefonlar yasak odadan odaya geçiş yasak covid mevzusu yüzünden masa oyunları oynamak yasak (satranç uno) gibi yapacak bir şey bulamıyorum bunun yüzünden iyice sıkılıyorum yurt ortamı vs. mükemmel fakat çok abartıyorlar ailemi ikna etmeye çalışıyorum gideceğin okul çok ters diyip tersliyorlar. ne yaparsam ikna edebilirim? şimdiden teşekkürler.
Gideceğin okul eğtim açısından daha iyiyse o şekilde ikna edebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben o şekilde yaptım sevisle gidip geliyorum

Berke Fitness

80+ Bronze
1- mantığını kullan
2- manipülasyon yeteneklerini kullan

Top Bottom