Neler Yeni

Yardım Ailemi motorsiklet almaya nasıl ikna ederim?

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
Arkadaşlar merhaba, babam ve ben çok istiyoruz motor almak. Fakat annem izin vermiyor. Alırsanız parçalarım falan diyor. Nasıl ikna edebilirim? (6 ay sonra ehliyet alabiliyorum)

emre yuks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
emre yuks
yavas yavas kask dizlik pantalon ceket ( hepsi motor için olanlardan) al en sonunda ikna olur ama sen diyorsan direk süpersportla başlayacagım ölümle oyun oynuyor olursun .
çok küçük scooter lar ile başla en sonunda ikna olur sende yavas yavas motorunu satıp yenisini alırsın.

Mojo jojo

80+ Silver
Baban bile istiyor, al geç takma anneni, ama belirteyim herhalde sana bişey olur diye korkuyor TV de saçma sapan hareket yaparak motor sürerek kaza yapan kişileri görmüştür o yüzden izin izin vermiyordu, sen al güzelce kullan annen karışmaz bence.

cobretti

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,173
İsim
...
Arkadaşlar merhaba, babam ve ben çok istiyoruz motor almak. Fakat annem izin vermiyor. Alırsanız parçalarım falan diyor. Nasıl ikna edebilirim? (6 ay sonra ehliyet alabiliyorum)
motor tehlikeli kafan bile kopar yani bence annen haklı

Emir3162

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Emir r
Baban bile istiyor, al geç takma anneni, ama belirteyim herhalde sana bişey olur diye korkuyor TV de ***** ***** motor sürerek kaza yapan kişileri görmüştür o yüzden izin izin vermiyordu, sen al güzelce kullan annen karışmaz bence.
anneler kutsaldır kardeşim takma ne

Çınar Yaşar

80+ Gold
Annen haklı ben de olsam oğluma veya kızıma izin vermezdim çünkü motor arabalara göre çok daha tehlikeli seni düşündükleri için izin vermiyorlar

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
anneler hep böyle
benim babam kendine motor alınca ben de istedim annem başta çok karşı çıktı ama en sonda yuki sportsman almaya ikna oldu :D

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
AEA izleterek ikna edersin belki

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk
yavas yavas kask dizlik pantalon ceket ( hepsi motor için olanlardan) al en sonunda ikna olur ama sen diyorsan direk süpersportla başlayacagım ölümle oyun oynuyor olursun .
çok küçük scooter lar ile başla en sonunda ikna olur sende yavas yavas motorunu satıp yenisini alırsın.
Mondial 125 mh drift almayı düşünüyorum ilk olarak. Yanlış bi seçim mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,921
Üyeler
138,443
Son üye
shadow78
Top Bottom