Neler Yeni

Aim im çok kötü

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
Arkadaşlar bu zamana kader fps oyunlarıyla çok haşır neşir olmadım fps oynadığım oyunlar da hikayeli call of duty serileri ve battlefield serileri gibi oyunlardı son 4 aydır fps oynamaya başladım ama aim im olsun el çabukluğum olsun çok kötü en basit örnek valaront ı betadan çıktığı günden beri oynuyorum il rütbem bronz 3 tü gerek sonra oynadığım takımların saçmalaması troll ve çoğu sebepten ötürü demir 2 oldum aslında takımlar ne kadar kötü olursa olsun taşımalıyım hissi var içimde bazen oyunlarda gelip flame atıyolar falan moralim çok bozuluyor arkadaşlarla girdiğimizde ise kolsuz muamelesi görüyorum lütfen biri bana olur bir yol göstersin artık bu durm moralimi çok bozuyor oyunlardan soğudum.

Beren

80+ Gold
Arkadaşlar bu zamana kader fps oyunlarıyla çok haşır neşir olmadım fps oynadığım oyunlar da hikayeli call of duty serileri ve battlefield serileri gibi oyunlardı son 4 aydır fps oynamaya başladım ama aim im olsun el çabukluğum olsun çok kötü en basit örnek valaront ı betadan çıktığı günden beri oynuyorum il rütbem bronz 3 tü gerek sonra oynadığım takımların saçmalaması troll ve çoğu sebepten ötürü demir 2 oldum aslında takımlar ne kadar kötü olursa olsun taşımalıyım hissi var içimde bazen oyunlarda gelip flame atıyolar falan moralim çok bozuluyor arkadaşlarla girdiğimizde ise kolsuz muamelesi görüyorum lütfen biri bana olur bir yol göstersin artık bu durm moralimi çok bozuyor oyunlardan soğudum.
bol bol oyna ve profesyonel oyuncuları izle artı mouse önemli fps oyunlarında 30 tllik mouse kullanıyorsan normal böyle oynaman

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
CS&GO'da aim geliştirirsen öbür oyunlarda da etki gösterir.

eyupseker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,571
İsim
Eyüp Şeker
Instagram
eyup.seker.545
Steam
eyupseker6161
Oynama taktiğini değiştirebilirsin
Mesela ben PUBG yı agresif oynayınca genelde ölüyörum.
Ama taktiksel oynayınca, gerektiğinde pusar, gerektiğinde çıkıp vurursam daha iyi oynuyorum

Ak'f

80+ Bronze
Acilen csgoya başla ve aktif olarak saatlerce topluluk sunucularında Aim redline,awp lego gibi maplerde oyna.Rekabetçi girebilirsin ama sürekli rekabetçi girmek yerine Aim sunucularında oyna.Atölyelerden aim çalışma maplerini indir ve orada bot vur, refleks çalış.Günde 3 saat csgo oyna bunları yap tanrı olursun.Ayrıca oyunu oynarken sesli iletişimi kapa diğerlerini duyma.Mesela ben sürekli oynadığım için aimimden dolayı sürekli hack muamelesi görüp küfür yiyordum yaklaşık 1 senedir sesli iletişimi kapadım svlerden ban yesem bile kendimi düşürmelerine izin vermediğim için agresif oynayıp aimimi inanılmazın ötesine de çektim.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,176
İsim
Jarvis-M
Pubg oyna bir süre sonra acayip geliştiriyor refleksleri

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bol bol oyna ve profesyonel oyuncuları izle artı mouse önemli fps oyunlarında 30 tllik mouse kullanıyorsan normal böyle oynaman
Knk mousem gamepower bane idi ve arızalı bir mouse idi takılma titreme yapıyordu o yüzden razer deathadder aldım ama ona da pek alışamadım
CS&GO'da aim geliştirirsen öbür oyunlarda da etki gösterir.
Knk cs de yeni oynamaya başlamıştım ilk zamanlar biraz oynuyordum ve iyiydim ama şuan berbatım silver im cs de

emircatal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Emir Çatal
Başlığı görünce aga be dedim istemsizce. Üzülme dostum kimse kısa sürede geliştirmedi aimini oynaya oynaya antrenman yapa yapa düzelir ne kadar çok oyanrsan o kadar iyi vurursun el hakimiyetin yüksek olur.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Knk mousem gamepower bane idi ve arızalı bir mouse idi takılma titreme yapıyordu o yüzden razer deathadder aldım ama ona da pek alışamadım

Knk cs de yeni oynamaya başlamıştım ilk zamanlar biraz oynuyordum ve iyiydim ama şuan berbatım silver im cs de
Discord varsa yardım edebilirim.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
974,853
Üyeler
154,135