Neler Yeni

Airfel LTXM35N 12000 Btu R32 Gaz A++ Enerji Inverter Klima ? Nasıldır Sizce?

WindyZie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Uğur
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim klimayı almayı düşünüyorum ancak "airfel" markası hakkında bir bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,501
İsim
Deniz Bey
9 bin lik olanı aldım kışın 12 m² oda için ısıtma ve soğutma konusunda gayet başarılı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klima konusunda en doğru bilgileri bu forumda bulabilirsin buraya açarsan konuyu daha güzel bilgiler alırsın

Airfel klimaya servis olarak daikin bakıyor,

Klimayı kimden hangi modeli alırsan al en önemli nokta olan montaj sırasında mutlaka vakum makinesi ile vakum yapılmasını iste vakum yapılmayan cihaz ayıplı montaja girer ve dış ünite sıfırı ile değişmeden düzeltilemez,bunun bilgisinde ol,

Son düzenleme:

WindyZie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Enes Uğur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
9 bin lik olanı aldım kışın 12 m² oda için ısıtma ve soğutma konusunda gayet başarılı

Klima konusunda en doğru bilgileri bu forumda bulabilirsin buraya açarsan konuyu daha güzel bilgiler alırsın

Airfel klimaya servis olarak daikin bakıyor,

Klimayı kimden hangi modeli alırsan al en önemli nokta olan montaj sırasında mutlaka vakum makinesi ile vakum yapılmasını iste vakum yapılmayan cihaz ayıplı montaja girer ve dış ünite sıfırı ile değişmeden düzeltilemez,bunun bilgisinde ol,
Teşekkür ederim sağ olun :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom