Neler Yeni

AirPods 3. Nesil Tanıtıldı

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bu kadar parayı bir bluetooth kulaklığa vermek aşırı saçma bence

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Apple, bu akşam (18.10.2021) gerçekleştirdiği etkinlikle yeni işlemcileri M1 Pro/M1 Max ve yeni MacBook modellerinin yanında bir süredir gündemde olan AirPods 3. nesli tanıttı. Bir önceki nesil olan 2. nesil 2019'da tanıtılmıştı.

Tasarım olarak AirPods Pro'nun silikonsuzu gibi görünen modelin ayrıntılarına girdiğimizde AirPods Pro'nun gerisinde konumlandırılan bir kulaklık olduğunu görüyoruz. Bariz fark olarak gürültü engelleme teknolojisi AirPods 3. nesilde bulunmuyor.

Alıntıyı görüntüle

Spatial Audio ve Dolby Atmos desteği olan ürün tek şarjla 6 saat kullanım ömrü sunuyor. Bu süre kutuyla beraber toplamda 30 saate ulaşıyor. Ayrıca 5 dakikalık şarjla 1 saat dinleme imkanı sunması da acil durumlarda kullanıcının avantajına olmuş.

Distorsiyonu minimum seviyede tutarak bas ve tizleri daha güçlü vermeyi amaçladıkları yeni bir driver geliştirdiklerini söylüyorlar.

IPX4 sertifikası sayesinde ter ve yağmur gibi sıvı temaslarına karşı dayanıklılık sağlıyor. Kutu, üzerinde bulunan lightning girişle şarj ediliyor. Bunun yanında MagSafe desteği de gelmiş.

Alıntıyı görüntüle

AirPods 3 fiyat

AirPods 3. nesil teknik özellikleri
AirPods 3. nesil Türkiye fiyatı: 1999 TL

AirPods 2. nesil ve AirPods Pro'nun satışı ise devam etmekte.
Bence berbat olmuş. MacBook tarafı mükemmel olmuş (ben şahsen M2 bekliyorum çıkınca alacağım) ama AirPods çok kötü olmuş. Fiyatı aynı olsa ve birini alacak olsam 2. nesilini alırım şahsen…

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
bu kadar parayı bir bluetooth kulaklığa vermek aşırı saçma bence
Biraz beklenti ve ihtiyaç meselesi aslında hocam. Ben de almadan önce çok eleştiriyordum, bu kadar para verilir mi diyordum. Aldıktan sonra "niye bu zamana kadar almamışım?" dedim. Tabii artık çok daha uygun fiyatlı güzel modeller çıktı, QCY Haylou Taotronics vs. bir sürü marka türedi. İmkan ve bütçe dahilinde alınan bir bluetooth kulaklık güzel bir konfor getiriyor.

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,592
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Biraz beklenti ve ihtiyaç meselesi aslında hocam. Ben de almadan önce çok eleştiriyordum, bu kadar para verilir mi diyordum. Aldıktan sonra "niye bu zamana kadar almamışım?" dedim. Tabii artık çok daha uygun fiyatlı güzel modeller çıktı, QCY Haylou Taotronics vs. bir sürü marka türedi. İmkan ve bütçe dahilinde alınan bir bluetooth kulaklık güzel bir konfor getiriyor.
Arka plandaki sesi kesmesi aşırı sihirli bir şey. Bende Airpods Pro yu neden daha önce almamışım demiştim aldığım zaman

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Arka plandaki sesi kesmesi aşırı sihirli bir şey. Bende Airpods Pro yu neden daha önce almamışım demiştim aldığım zaman
ofisteki tüm sesi kesiyor.çok fazla gürültü olduğunu kulaklığı aldıktan sonra farkettim.baş ağrısı falan kalmadı.harika bir cihaz cidden.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,858
Üyeler
138,424
Son üye
OgiBaskan