Neler Yeni

Akbank 7500 TL %0 faiz kampanyasıyla sende faydalan sende kazan mutlaka okuyun.

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
Dikkat:Kimseyi zorlamak amaçlı paylaşılmamıştır.Krediyi kullanırken lütfen ödeme seçeneklerinizi ve mevcut giderlerinizi değerlendirerek hareket etmenizi önemle bildirmek isterim.

Şimdi size yeni bir kampanyadan bahsedeceğim.

Akbank bankası yeni müşterilerine özel 7500 tl ye kadar %0 faiz kredi kampanyasıyla gündeme geliyor.

Dipnot: Herkese kredi çıkmayabilir kredi notunuz,ödemeleriniz vb. tüm bilgiler dikkate alınıyor.

Öncelikle davet kodum aşağıdadır. bunu girerseniz referans işlemi onaylanacaktır.Bu kodu davet kodu kısmına giriyoruz.(Bakınız resim 2)

Davet kodu:1000122978

Akbank mobil uygulamasını indirip akbanklı olmak istiyorum tuşuna basıyoruz.

Bu aşamadaki tüm bilgileri dolduruyoruz davet kodu kısmına yukarıdaki kodu yapıştırabilirseniz bir teşekkürü iletebilirim. Davet kodu:1000122978
Sonraki aşamaları doldurup ilerliyoruz.

Tercihler kısmı geldiğinde yeni müşteri olduğunuz için %0 Faiz 7500 kredi ve üstünde vadesiz hesap tiklerini işaretleyerek görüntülü aramaya doğru ilerleyen tüm aşamaları tamamlıyoruz.

Görüntülü arama yoğunluk olduğundan uzun sürebilir.

Görüntülü aramada arka kameranızı açmanız istenebilir.

Görüntülü arama bittikten sonra tercihler ekranında %0 faiz krediyi ve vadesiz hesap tiklerine tıklamamız gerekiyor.
Tıkladıktan sonra sözleşmelere tıklayıp onaylıyorum seçeneklerine tıklıyoruz.

Daha sonrasında ekrana gelen tüm sözleşmeleri onaylarsanız krediniz hesabınıza yatmış oluyor.

12 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz.

625*12=7500 geri ödemeniz ise 7539,38 tl olacaktır.

Kampanya kapsamında alınacak olan masraf yalnızca kredi tahsis ücreti olup kredi tutarının %0,5’i + BSMV’dir.(39,38TL)

Herhangi bir sorunuz olursa lütfen akbank ile iletişime geçiniz bu kampanyayı sadece ben burada haberiniz olsun diye duyuruyorum herhangi bir sorumluluğum yoktur.

Referans kodunu kullananlar buraya kullandım yazabilirse teşekkürlerimi iletiyorum.

Detaylı bilgi ve konunun doğruluğu için:https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/mobilden-akbankli-olana-faizsiz-kredi.aspx

Saygılar..

Son düzenleme:

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,723
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Bu konu hakkında farklı bir konu da açılmıştı, fakat burada daha detaylı belirtilmiş.

REİS05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yavuz Cesur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konu hakkında farklı bir konu da açılmıştı, fakat burada daha detaylı belirtilmiş.
Daha detaylı ve yararlanabileceğiniz şekilde özetlemek istedim.İhtiyacınız var ise yararlanabilirsiniz.İlginiz için teşekkürler.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
Daha detaylı ve yararlanabileceğiniz şekilde özetlemek istedim.İhtiyacınız var ise yararlanabilirsiniz.İlginiz için teşekkürler.
Üniversite Öğrencileri alabiliyor mu?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,677
İsim
Oğuz Oğuz
malesef kredi onayı vermiyor ama referans koduyla hesap açma işlemi yapabilirsiniz.Bu arada konuyu rica etsem alışveriş>banka kredi kategorisine atabilir misiniz?
grupta bir arkadaş öğrencilerde alabilir demişti :/

Omeraslan93

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
751
İsim
Ömer Aslan
refaras kodu olmadan üye olursak kredı vermıyor mu? Suresı ne kadar kredının?

Top Bottom