Neler Yeni

akbilimi kaplasam yine çalışır mı

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
selamlar
bir süre önce akbilimi kaybettim ve akbilimi kaybettiğim vakit yani istanbul kartlar duyurulmamıştı, bende akbil için gerekli evrakları vs hazırladım bi kaç gün sonra öğrenci belgesi falan neyse işte tam o sıralar yeni kart duyuruldu bayada hoşuma gitmişti onu bekledim ben öğrenci kartına gelir diye... Annem geldi şimdi kartı çıkartmış ama eski olanı :( bu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ve benimde aklıma kendi tasarladığım kaplama ile kendi akbil tasarımımı yapma fikri geldi ama bir sorun vardı, çalışır mıydı ki?

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
selamlar
bir süre önce akbilimi kaybettim ve akbilimi kaybettiğim vakit yani istanbul kartlar duyurulmamıştı, bende akbil için gerekli evrakları vs hazırladım bi kaç gün sonra öğrenci belgesi falan neyse işte tam o sıralar yeni kart duyuruldu bayada hoşuma gitmişti onu bekledim ben öğrenci kartına gelir diye... Annem geldi şimdi kartı çıkartmış ama eski olanı :( bu beni biraz hayal kırıklığına uğrattı ve benimde aklıma kendi tasarladığım kaplama ile kendi akbil tasarımımı yapma fikri geldi ama bir sorun vardı, çalışır mıydı ki?
Çalışır. Ben telefonun kılıfının içine koyuyordum, kılıftan okuyordu. kaplamadan da çalışır.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

AfniSoDeadly

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,644
İsim
Burak Tokgöz
selamlar
Benim bavulun içinde en altta kalmis cüzdan bavulu kaldirip okutmustum calismisti

Top Bottom