Neler Yeni

Akıl fikir danışma postu.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
Arkadaşlar merhaba son 1 haftada burada bir sürü konu açtım itopyadan efe uygaç shelby sistem almıştım aşırı derecede coil whine vardı furmark açtığım anda ilk saniyede karttan cızırtılar gelmeye başlıyordu bende sinirlenip geri yolladım cuma günü ama şimdi görüyorum ki öyle bir sistemi aynı bütçeye toplamamın imkanı yok pazartesi sabah arayıp iadeden vazgeçtiğimi çözüm istediğimi söylemeyi düşünüyorum sizce ne yapmalıyım fikir verebilecek var mı, sesi merak eden olursa whatsapptan ses videolarınıda atabilirim.

En İyi Cevap
3
iade iptali olmuyor diye biliyorum. coil whine bir sıkıntı yaratmaz sadece ses yapar.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iade iptali olmuyor diye biliyorum. coil whine bir sıkıntı yaratmaz sadece ses yapar.
emin misiniz, sabah 9 da çağrı saati başlangıcı arayıp hemen sistemi iade için yollamıştım ama vazgeçtim desem kabul etmezler mi ? kargo olayınıda karşılarım o da sıkıntı değil daha önce de coil whine lı kart kullandım ama bu çok farklı bir seviyedeydi.

En İyi Cevap
3
emin misiniz, sabah 9 da çağrı saati başlangıcı arayıp hemen sistemi iade için yollamıştım ama vazgeçtim desem kabul etmezler mi ? kargo olayınıda karşılarım o da sıkıntı değil daha önce de coil whine lı kart kullandım ama bu çok farklı bir seviyedeydi.
Hocam normal bir coil whine sıkıntı yaratmaz anormal ise bilmiyorum. Genelde iadenin iptali olmuyor ama gene de bir şansınızı deneyebilirsiniz.

Cristo20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Batuhan AKAY
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, pc, pubg.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam normal bir coil whine sıkıntı yaratmaz anormal ise bilmiyorum. Genelde iadenin iptali olmuyor ama gene de bir şansınızı deneyebilirsiniz.
normal olsa valla yollamazdım, ama aşırı kötüydü ses void elite kulaklığım vardı yanıma kardeşim gelip seslense duymuyorum ama o cızırtı geliyordu kulağıma.
Mesaj otomatik birleştirildi:

instadan takip isteği attım size kabul ederseniz sesin olduğu videoları atabilirim.

Son düzenleme:
Top Bottom