Neler Yeni

Akım Korumalı priz önerisi

Erda Yıldırım

80+ Gold
bilgisayar aldım bölgemde elektrikler sık sık gittiği için içim rahat değil, bu sebeple bir akım korumalı priz almak istiyorum
max 150 olsa kafi

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Erda Yıldırım

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cevizli sucuk

80+ Bronze

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
kalitesinden emin misiniz peki ?
S-link, Brennenstuhl, Schneider alanında kendini kanıtlamış kaliteli markalardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kalitesi nasıldır bilmiyorum indirimdeki ürünlere bakarken denk geldim şekil şukul olsun diyorsan değerlendirilebilir

Ürünün fiyatı iyi alınabilir gibi geldi bana. Fakat bildiğim kadarıyla Schneider daha iyi.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
S-link, Brennenstuhl, Schneider alanında kendini kanıtlamış kaliteli markalardır.

Ürünün fiyatı iyi alınabilir gibi geldi bana. Fakat bildiğim kadarıyla Schneider daha iyi.
Bendede tunçmatik diye bi markanın akım korumalı prizi var siz bu işlerden anlıyor gibisiniz marka hakkında bi bilginiz var mı?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bendede tunçmatik diye bi markanın akım korumalı prizi var siz bu işlerden anlıyor gibisiniz marka hakkında bi bilginiz var mı?
Ben de pek anlamam sadece biraz araştırmıştım ve gördüklerimizi söylüyorum. Bir çok etken var bunlardan biri de Joul. Joul ne kadar yüksek olursa ömrü o kadar yüksek oluyor gibi bir şey. Ayriyetten maksimum güç değerleri falan var o değerin üzerinde cihaz bağlanmaması gerekir vs. gibi. Ben biraz araştırdım sanırım bunu alıcam mining sistemim için.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben de pek anlamam sadece biraz araştırmıştım ve gördüklerimizi söylüyorum. Bir çok etken var bunlardan biri de Joul. Joul ne kadar yüksek olursa ömrü o kadar yüksek oluyor gibi bir şey. Ayriyetten maksimum güç değerleri falan var o değerin üzerinde cihaz bağlanmaması gerekir vs. gibi. Ben biraz araştırdım sanırım bunu alıcam mining sistemim için.
Mining sistemi içinse sağlam bir cihaz alınması şart bende sadece pc modem falan bağlı olduğundan çokta önemi yok kullandığım prizin

Bu alınır mı? ne diyonuz
Piyasaya göre 60-70tl bi indirim söz konusu Hepsiburada ve Trenyol yorumlarına bakılırsa alınır

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Taha Efe
bilgisayar aldım bölgemde elektrikler sık sık gittiği için içim rahat değil, bu sebeple bir akım korumalı priz almak istiyorum
max 150 olsa kafi
Kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Tunçmatik

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR