Neler Yeni

🔥İndirim Akko 3068b plus ISO Almanya düzeni 1288 TL + kargo ve gümrük.

Robius

80+ Bronze
Akko 3068B Plus jelly pink switch 1350ye geliyor senin dediğinle fiyat farkına değer mi
Ben TKL istediğim için bunu tercih ettim hocam boyut olarak o daha küçük. Size kalmış ikisi de iyidir.

By_melih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Melih Ege Özay
Akko 3068B Plus Oyun Klavyesi Mekanik Doğrusal Anahtarlı RGB Chroma, 3 Mod 5 Pin Çalışırken Değiştirilebilir, Cherry PBT Tuşları, Windows/Mac için N-Key Rollover özellikli %65 ISO-DE Düzen Klavyesi (Mavi Beyaz) https://www.amazon.com.tr/dp/B0BCJYLJ2K?ref_=cm_sw_r_apann_dp_48S36HJ40G5HFMRR7PY3

Bunun üstüne bir hyperx pudding keycaps alırsanız Türkçe düzen (büyük enter) ile şık bir biçimde kullanabilirsiniz. Çok güzel akko jelly pink anahtarlarla geliyor. Hotswap olduğu için 3 ve 5 Pin istediğiniz anahtarları da takabilirsiniz. Modlamak için çok güzel klavye. Gerçi hem kasa hem pcb ses izolasyon köpüğü ile geliyor. Hem usb c hem Bluetooth hem de 2.4 ghz bağlantı destekliyor. Cloud driver ve sürekli firmware güncelleme sözü veriyor. Yurtdışı yorumları oldukça olumlu. Bir bakın derim. Ben 1 adet sipariş verdim. Şu anda dierya dk61 kullanıyorum.
Hocam bu yabancı düzen klavyeleri nasıl tr düzeni çevirebiliyoruz

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Hocam bu yabancı düzen klavyeleri nasıl tr düzeni çevirebiliyoruz
Ben hyperx pudding keycaps aldım. Ancak sağ alt, ctrl, fn vb tuşlar uymadığı için ayrıca bir de birçok formatı destekleyen bir pudding keycaps seti aldım AliExpressten. Yani başka da kolay bir yolu yok, sticker yapıştırmak dışında ki iğrenç bir görüntü olur öyle. Sonuç ekteki gibidir:

Ekler

• Screenshot_20231206_185517_Gallery.jpg
    Screenshot_20231206_185517_Gallery.jpg
    546.7 KB · Hit: 62

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Ben hyperx pudding keycaps aldım. Ancak sağ alt, ctrl, fn vb tuşlar uymadığı için ayrıca bir de birçok formatı destekleyen bir pudding keycaps seti aldım AliExpressten. Yani başka da kolay bir yolu yok, sticker yapıştırmak dışında ki iğrenç bir görüntü olur öyle. Sonuç ekteki gibidir:
bilek desteğini nereden aldınız ve nek adara ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
bilek desteğini nereden aldınız ve nek adara ?
Ajazz marka 60% için olandan aldım. Ben aldığımda 250 300 TL arası idi. AliExpress malı. Kalitesi çok güzel. Ben memnunum. Bir tek üstünde Ajazz yazmasaydı iyiydi.

Zato

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Osman
Win tuşu yanlış yerde değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpress den aldığınız keycaps linki nedir?

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
975
İsim
Sadettin Y
linki var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Dax Saz
Dahası