Neler Yeni

Akne ve akne izi problemi

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Öncelikle selam. 17 yaşındayım ve yüzümdeki aknelerden çok şikayetçiyim. Sizden birkaç isteğim veya öneri isteğim olacak.

- Yüzümü tam temiz hissedemiyorum ve üstüne kuru bir cilt yapım yapım var sanırım. Bunun için sizden yüz temizleme jeli olabilir, önerebileceğiniz bir temizlik ürünü istiyorum. (yüz bakımınızı nasıl yaptığınızı da yazarsanız sevinirim.)

- Akne ve izleri için eczacı bir arkadaş cleocin t önerisinde bulundu fakat o kadar iyi geleceğini düşünmüyorum. Deneyeceğim ama sizden de tavsiye almak istiyorum.
Önerebileceğiniz kuru ciltler için uygun bir sivilce izi geçirici yöntem var mıdır?

Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

ADANALIKingKong

80+ Bronze
Ciddiyete gidip, tahlil yaptır ona göre ilaç yazılıyor... roaccutane veya aknetirent, ve bunun gibi muadiller.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Burak Ayaz
Öncelikle selam. 17 yaşındayım ve yüzümdeki aknelerden çok şikayetçiyim. Sizden birkaç isteğim veya öneri isteğim olacak.

- Yüzümü tam temiz hissedemiyorum ve üstüne kuru bir cilt yapım yapım var sanırım. Bunun için sizden yüz temizleme jeli olabilir, önerebileceğiniz bir temizlik ürünü istiyorum. (yüz bakımınızı nasıl yaptığınızı da yazarsanız sevinirim.)

- Akne ve izleri için eczacı bir arkadaş cleocin t önerisinde bulundu fakat o kadar iyi geleceğini düşünmüyorum. Deneyeceğim ama sizden de tavsiye almak istiyorum.
Önerebileceğiniz kuru ciltler için uygun bir sivilce izi geçirici yöntem var mıdır?

cildiyeye gidin rastgele ürünler deneyip cildinize zarar vermeyin

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Cleocin T kullanıyorum. Önceden sivilcelerim üstü beyaz şekilde iltihaplanirdi. Şimdi sivilce daha küçükken üstüne cleocin T sürüyorum ve sivilce zamanla sönüyor. Eskiden iltihaplı çıktığı için iz de bırakıyordu. Ancak doktor gözetiminde ve bazı önemli noktalara dikkat edilerek kullanılması gereken bir ilaç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ciddiyete gidip, tahlil yaptır ona göre ilaç yazılıyor... roaccutane veya aknetirent, ve bunun gibi muadiller.
cildiyeye gidin rastgele ürünler deneyip cildinize zarar vermeyin
Cildiye için randevu bulamıyorum. Geçen gün 16:00'da randevular sıfırlandığında aldım. Fakat 4 gün sonra iptal edildiği haberi geldi. Yarın yeniden almayı deniyeceğim. Randevu bulmak artık çok zor. Bu arada sivilce izleri için madecassol çok öneriliyor bilginiz varmıdır acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cleocin T kullanıyorum. Önceden sivilcelerim üstü beyaz şekilde iltihaplanirdi. Şimdi sivilce daha küçükken üstüne cleocin T sürüyorum ve sivilce zamanla sönüyor. Eskiden iltihaplı çıktığı için iz de bırakıyordu. Ancak doktor gözetiminde ve bazı önemli noktalara dikkat edilerek kullanılması gereken bir ilaç.
Doktora şuanlık randevu bulamıyorum yarın yeniden deniyeceğim ama aklıma 2 ürün oturdu. Madecassol sivilce izlerini geçirmede iyiymiş diye duydum. Cleocin T ise dediğin gibi sivilce çıkmasını önlüyormuş. Çıkan sivilceyi söndürdüğünü duydum. İkisini birlikte kullanırsam sıkıntı olur mu?
Birde yüz temizliğini nasıl yapıyorsun bir şey kullanıyor musun?

Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
ragnar oğlu tarkan
randevu almak cidden çok zor ama bir doktora görünmekte fayda var en iyi çözüm yolunu onlar verir diye düşünüyorum .

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
randevu almak cidden çok zor ama bir doktora görünmekte fayda var en iyi çözüm yolunu onlar verir diye düşünüyorum .
ya saçma olan da şu. Randevu alıyorum onu iptal ediyorlar. İlk defa başıma geliyor böyle saçma bir olay. Yarın alırken 2-3 hastaneden alıcam yetti artık.

WhoCares

80+ Silver
kafana göre ürün kullanma bak sonra geri dönürülemez başka sıkıntılara yol açar özel hastanelere bak eğer ücretleri uçuk değilse

Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
ragnar oğlu tarkan
ya saçma olan da şu. Randevu alıyorum onu iptal ediyorlar. İlk defa başıma geliyor böyle saçma bir olay. Yarın alırken 2-3 hastaneden alıcam yetti artık.
evet malesef doktorun göreve gittiklerini söyleyip bizimde bir randevumuz iptal edilmişti üstelik hastaneye gittiğimizde öğreniyoruz bunu ne görevi olduğunuda bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
kafana göre ürün kullanma bak sonra geri dönürülemez başka sıkıntılara yol açar özel hastanelere bak eğer ücretleri uçuk değilse
Maddi olarak sıkışık durumdayız bu aralar. Para bulmaya çalışacağım. Ortalama 150-200TL muayene ücreti çıkaracaklar ve 400-450TL tahlil ücreti çıkaracaklar diye tahmin ediyorum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım diyebilirim.

TlhAkd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Talha Akdumanlı

15 yaşındayım ve aşırı fazla sivilce problemlerim oldu ben acnelyse diye bir krem kullandım akşam sürüyordum sabaha kadar duruyordu ilk sürdüğüm zamanlar yüzümde kızarma ve soyulma yapmisti zamanla sürsemde yapmamaya başladı artık iz ve sivilcelerim neredeyse tamamen geçti kullanmanızı öneririm.

Sylamorph

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Türk

Bende de çok sivilce vardı ve ne kadar ilaç, krem denediysem geçmedi. En sonunda roaccutane kullandım ve 6 ayın sonunda tertemiz oldu yüzüm.

hashusged

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Hasan Hüseyin Gedik
İlgilendiği Kategoriler
Tekno
cildiyeye gitmen en iyisi olur zamanında benimde aynı sorunum vardı karaciğerden kaynaklıydı 6 ay ilaç tedavisi ve kan testi sonrasında da iğne kullanmıştım sağlam bir dermotolog sana yardımcı olabilir

Top Bottom