Neler Yeni

Yardım Aksiyon Kamerası Su Geçirmez Kabı

EmreTRk

80+ Bronze
Sjcam SJ6 Legend model bir aksiyon kameram var. Ancak su geçirmez kabını kaybettim ve yeni bir tane almam gerekli. Makinanın üretimi durduğu için bulmakta zorluk çekiyorum. Bildiğiniz satan bir yer var mı? Veya amazonda falan var ise getirtsek bir sorun olur mu?

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Sertay Çil
Sjcam SJ6 Legend model bir aksiyon kameram var. Ancak su geçirmez kabını kaybettim ve yeni bir tane almam gerekli. Makinanın üretimi durduğu için bulmakta zorluk çekiyorum. Bildiğiniz satan bir yer var mı? Veya amazonda falan var ise getirtsek bir sorun olur mu?
İkinci el satan sitelere bakabilirsin sıfır bulamazsan. Bazıları kamera haricinde ayrı olarak satabilir belki su geçirmez kılıfı.

EmreTRk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkinci el satan sitelere bakabilirsin sıfır bulamazsan. Bazıları kamera haricinde ayrı olarak satabilir belki su geçirmez kılıfı.
Hocam dalgıçlık yapıyorum. 2. elden aldığım ürün su geçirir ise ayvayı yerim :) 3 kuruş fazlası olsun 0 olsun.

kırmızışarapp

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Sertay Çil
Hocam dalgıçlık yapıyorum. 2. elden aldığım ürün su geçirir ise ayvayı yerim :) 3 kuruş fazlası olsun 0 olsun.
Amazonda farklı bir markanın ürettiği bir kılıfı var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi sitesinde 30 dolar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpress'te de kargo+gümrük ile 150-200 TL ye gelir sanırım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,510
Üyeler
138,371
Son üye
Asmağ
Top Bottom