Neler Yeni

Aktarıcım ortadan ikiye bölündü

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Arda Okçu
bugün bisikletimle dışarı çıktım 1 pedal dahi çeviremeden aktarıcı ters dönüp ortadan ikiye kırıldı kulak biraz yamuldu onu çekiçle düzeltebilirim sanırım yeni bi aktarıcı alacağım vites sitemim 3x8 eski aktarıcım Altus marka idi deore mi almalıyım yoksa yine aynısından mı alayım öneriniz var mı

Ekler

• RobloxScreenShot20240521_231735678.png
    RobloxScreenShot20240521_231735678.png
    947.1 KB · Hit: 143
  • Adsız.png
    Adsız.png
    878.8 KB · Hit: 57

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
g.o bana kalırsa prof. sporcu değilsen deore gibi üst segmentlere çıkmana gerek yok ayrıca dişli sayına göre almalısın. Bence kırılanın aynısını tak. Ayrıca kadro kulağını çekiçle düzeltsen de yenisini takmak gibi olmuyor kadro çatalını da kontrol edip kadro kulağını mümkünse değiştir ve altıs yeni bir aktarıcı tak. Kendim kadro kulağını değiştirmediğim için 3 defa aktarıcı kırdım aynı senin gibi jantlara takılıyordu sürekli.

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Arda Okçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle çok teşekkür ederim bu benim aktarıcının modelini arattığımda birsürü satıcı çıkıyor modeller aynı ama fiyatlar değişiyor sizce nereden alsam daha güvenilir olur en ucuz burada buldum birde erdoğanlar bisiklet satıyor

https://www.hepsimagazadan.com/shim...dlnmXqzxiSvYN_4rp2CFcITED_9ZvExrVjNyGaZPA6_No
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde bizim burda profesyonel bisikletle ilgilenen bisikletçi var bi gitsem fiyat alsam orda taktırmasam kendim taksam pahalıyamı gelir acaba birde kulak modelini nasıl bulabilirim en son yıllar önce kırıldığında Aliexpresten almıştım

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,506
İsim
Emre
Discord
necromancerr
g.o bana kalırsa prof. sporcu değilsen deore gibi üst segmentlere çıkmana gerek yok ayrıca dişli sayına göre almalısın. Bence kırılanın aynısını tak. Ayrıca kadro kulağını çekiçle düzeltsen de yenisini takmak gibi olmuyor kadro çatalını da kontrol edip kadro kulağını mümkünse değiştir ve altıs yeni bir aktarıcı tak. Kendim kadro kulağını değiştirmediğim için 3 defa aktarıcı kırdım aynı senin gibi jantlara takılıyordu sürekli.
Kullandığı ürünün altına düşmemeli diye yorumluyorum bende senin dediğini bende mesela acera 9 dişli set var bunun altına düşmemeye bakarım şahsen

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Arda Okçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu aynısı mıdır

Top Bottom