Neler Yeni

Al-Sat icin onerebilceginiz teknolojik aletler

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ali Emin
Hocalarin merhaba küçük capli harcligimi çıkartılan kadar al sat yapabiliyorum. Ama neyin piyasasi nasıl bilmiyorum sizin önerileriniz neler olur. Kendim sadece ekran kartlarını takip ediyorum pc parcasi olarak cok cabuk satılıyor. Baska ne vardir acaba konsollar telefonlar vs mantikli midir acaba yardimci olursaniz sevinirim.

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Yunus Şahin
Şu an piyasada baya düşük. Girmezdim böyle bir işe. Sürekli satış ilanı görüyorum ama alan yok denecek kadar az. Ben de 2 tane ürün satacam, o kadar fiyat düşürmeme rağmen hala satamadım. Bir daha da bu işe girmem. Herkes doydu yani, alacağını aldı. Şu an kazananlar toplu alıp satanlar.

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ali Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an piyasada baya düşük. Girmezdim böyle bir işe. Sürekli satış ilanı görüyorum ama alan yok denecek kadar az. Ben de 2 tane ürün satacam, o kadar fiyat düşürmeme rağmen hala satamadım. Bir daha da bu işe girmem. Herkes doydu yani, alacağını aldı. Şu an kazananlar toplu alıp satanlar.
hocam doğrudur tek tuk bisiler sattigimdan pek hakim degilim bu olaylara diğer seyleride nasil piyasasi bilmiyorum

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocalarin merhaba küçük capli harcligimi çıkartılan kadar al sat yapabiliyorum. Ama neyin piyasasi nasıl bilmiyorum sizin önerileriniz neler olur. Kendim sadece ekran kartlarını takip ediyorum pc parcasi olarak cok cabuk satılıyor. Baska ne vardir acaba konsollar telefonlar vs mantikli midir acaba yardimci olursaniz sevinirim.
Motor piyasasına gir 1 seneye 20 30k farkla satarsın ama harçlığının 100k olması gerek😀

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam max 20k var 😃 Cidden bu kışın alip yazin satma olayi tutuyor mu onlarda
Hocam piyasaya bağlı şu son 1 yılda artış pek olmadı ama ilerleyen 1 yılda fırlayacak gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,266
Üyeler
156,304
Son üye
Furcoin
Top Bottom