Neler Yeni

Alacağım psu / Korumalarına nerden bakcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ömer Faruk Keskin
Merhaballar ben rampage 750 w bir psu sipariş ettim bı abimin önerisine internette de patlar falan yazıyorlar benimde bir korku bastı acikcaksi öyle durduk yere patlarmi ve rampage rmp-750-80pb /bu psunun korumaları nellerdir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,186
İsim
Murat Orhan
Merhaballar ben rampage 750 w bir psu sipariş ettim bı abimin önerisine internette de patlar falan yazıyorlar benimde bir korku bastı acikcaksi öyle durduk yere patlarmi ve rampage rmp-750-80pb /bu psunun korumaları nellerdir?
Durduk yere patlamaz ama rampage genel olarak kötü psular üreten bir firma. Durduğu yerde patlamaz ama sana tavsiyem iptal edip daha kaliteli bir şey alman.

Reindi

80+ Silver
Rampage nin Psuları rezalet powerboost ile beni de forumdaki arkadaşlar sağolsunlar döndürdüler bu yanlıştan FSP nin PSU sunu aldım memnunum öneri olarak psu öneremeyeceğim ama bilindik markaları al sistemini riske atma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,457
Üyeler
138,357
Son üye
wiken22
Top Bottom