Neler Yeni

alalı 2 ay olmayan mouse iade olur mu mediamarkt

Berkyozclk

80+ Bronze
rival 3 kablosuz almıstım ama pili aşırı hızlı bitiyor ondan iade edip baska mouse almak istiyorum media markt tan almıstım laptop alırken ikisi beraber, mouseyi iade alırlar mı
alacagım modeli altta paylaştım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,810
İsim
göksel yurtcan
rival 3 kablosuz almıstım ama pili aşırı hızlı bitiyor ondan iade edip baska mouse almak istiyorum media markt tan almıstım laptop alırken ikisi beraber, mouseyi iade alırlar mı

almazlar hocam pili için garantiye gönderin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut

mağazadan aldıysan direkt iade almıyorlar zaten, internetten alsaydın bi şansın olurdu da gerisi zor iş

Berkyozclk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
almazlar hocam pili için garantiye gönderin
mağazadan aldıysan direkt iade almıyorlar zaten, internetten alsaydın bi şansın olurdu da gerisi zor iş
mouse üzerinde 400 saat pil yazıyor ama 3. en iyi sekilde 4. gun sarjı bitiyor bu sekilde diyip iade etmek istesem yapmazlar mı şimdi bu ayın sonunda 2.ay dolucak valla bu ay mouseyi kullanmadım bile evdeki eski mouseyi kullanıyorum sürekli pil işleriyle ugrastıgım icin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,357
İsim
Olcay akbulut
mouse üzerinde 400 saat pil yazıyor ama 3. en iyi sekilde 4. gun sarjı bitiyor bu sekilde diyip iade etmek istesem yapmazlar mı şimdi bu ayın sonunda 2.ay dolucak
yapmazlar inceleme için teknik servise yollarlar 2 hafta beklersin sorunun çözülür en fazla o da ortada hata varsa

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
mouse üzerinde 400 saat pil yazıyor ama 3. en iyi sekilde 4. gun sarjı bitiyor bu sekilde diyip iade etmek istesem yapmazlar mı şimdi bu ayın sonunda 2.ay dolucak valla bu ay mouseyi kullanmadım bile evdeki eski mouseyi kullanıyorum sürekli pil işleriyle ugrastıgım icin
Kankam PC'yi 3 4 gün açık şekilde oynamıyorsan pcden kalkarken mouseu şarja bırakmayı dene istersen o şekilde bi sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum iade alacaklarını sanmıyorum

Berkyozclk

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam PC'yi 3 4 gün açık şekilde oynamıyorsan pcden kalkarken mouseu şarja bırakmayı dene istersen o şekilde bi sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum iade alacaklarını sanmıyorum
mouseyi nası sarja takıyım anlamadım

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Rival 3ün pili normalde de hemen bitiyor çoğu kullanıcının ortak noktası. Araştırmadın mı ki alırken.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
Pardon kankam ben pek mouseları bilmediğim için şarjlı olduğunu sanıyordum o zaman değişim lazım veya mouseu satıp yeni mouse alabilirsin
İmkanın varsa Razer Deathadder V2 Pro bakabilirsin veya bazı arkadaşlar benden çok daha iyi öneriler yapabilir

Top Bottom