Neler Yeni

Alcatel telefon alınır mı?

TROG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Bayram
Telefondan pek anlamam ve telefon almayı düşünüyorum. Ama kafam birazcık karışık. Çünkü 2. el Huawei P40 Lite mi alsam yoksa sıfır Alcatel 3X 2020 mi alsam bilemedim. Sizce hangisini alayım ve bu yukarıda yazdıklarım alınmayacaksa sizce hangileri alınmalı?
( NOT: Verebileceğim en fazla 3000 TL)

Aware

80+ Silver
Daha önce almadım,ama az önce bunu gördüm. Performansı nasıl bilemiyorum ama baya uygun fiyatı performans testlerine bakarak karşılaştırıp buna da bakabilirsiniz.
https://forum.donanimarsivi.com/kon...oth-kulaklik-mi-band-5-sadece-2900-TL.411523/

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
telefonunun arkasında duracak markalardan al samsun,xiaomi, apple gibi gidip alcatel gibi güvenlik güncellemesi bile vermeyecek firmalara 5 kuruş para verme.

TROG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Bayram
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonunun arkasında duracak markalardan al samsun,xiaomi, apple gibi gidip alcatel gibi güvenlik güncellemesi bile vermeyecek firmalara 5 kuruş para verme.
Peki TCL nasıl dersin?

AirShadow

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Taylan Atay
Telefondan pek anlamam ve telefon almayı düşünüyorum. Ama kafam birazcık karışık. Çünkü 2. el Huawei P40 Lite mi alsam yoksa sıfır Alcatel 3X 2020 mi alsam bilemedim. Sizce hangisini alayım ve bu yukarıda yazdıklarım alınmayacaksa sizce hangileri alınmalı?
Alcatel almanı açıkçası önermem çünkü bir arkadaşım kullanıyordu ve gerek ekran kırılması batarya şişmesi gibi sorunlar yaşadığı şuan iPhone 6 aldı miss gibi kullanio bence 2.el p40 alman daha ii olr hatta Samsung un a serisi ve m serisi uygun onlara bakadabilirsin

zX1ScreamofNİGht

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Kutluhan bayrakcı
P40 lite bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,869
Üyeler
140,571
Son üye
RyuLa
Top Bottom