Neler Yeni

Aldığım Ceza, Forum ve Forum Yönetimi Hakkında Eleştiri ve Veda.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Köl Tigin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
743
İsim
Hakan Yöyen

DiabLo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Mehmet Özdemir
Hepsini okudum sizin haklı olduğunuz bölümler de var ama yönetim ekibinide haklı buluyorum biraz çünkü yanlış bilgi vermeyin diyorlar bir konuda bilgi sahibi iseniz yorum yapın diyorlar ya ama bu oldu diye gitmeni sağlayacak bir durum yok bence kal be senin gibi ilgili bilgili insanlara bu forumun ihtiyacı var reis. Benimde sevmediğim olaylar oldu insanlar oldu ama bir şey demek istemiyorum kal güzel insan gitme.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,554
İsim
Samet Kaya
Ben 29 yaşında, okuduğum bölümü 4.00 üzerinden 3.95 ortalama ile üniversite birincisi olarak bitirmiş, aynı zamanda Tarih Bölümünde çap yaparak bu bölümü de 3.12 ortalama ile 2 yılda tamamlamış, hali hazırda çalıştığım üniversitede ve Rusya'nın Kazan Federal Üniversitesi'nde Rusya Federasyonu Bursu ile doktora eğitimine devam eden, şimdilik uluslararası 3 makalesi bulunan ve dünyanın çeşitli ülkelerinde akademik toplantı, konferans, sempozyum vb. organizasyonlara katılmış bir akademisyenim.

Evet kibiri sevmiyorsun.
Kendine çabuk diyenler için anlatmış kısaca ben bu kadar iş yapayım ve daha beni tanımadan benden yüksek ihtimalle 10 yaş küçük olan biri bana kibirli desin,ne kadar sinirlenirdim bilmiyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom