Neler Yeni

Aliexpress bilgimiz olmadan karttan alışveriş yapılmış

T1mur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Talha Enes Timur
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi bilgimiz olmadan Aliexpressten alışveriş 21.600tl'lik alışveriş yapılmış. Konuyla alakalı bankaya başvurduk bir kez daha denemişler onu iptal ettik ve kartı kapattırdık fakat ilk işlem çekilmiş olraka gözüküyor. Aliexpresse yazmak istedim fakat biriyle iletişime geçemiyorum. Destek kısmındaki botta bankanız ile iletişime geçin diyor. Müşteri desteğiyle iletişime geçmenin bir yolunu göremedim. Ne yapabilirim lütfen yardımcı olun

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi bilgimiz olmadan Aliexpressten alışveriş 21.600tl'lik alışveriş yapılmış. Konuyla alakalı bankaya başvurduk bir kez daha denemişler onu iptal ettik ve kartı kapattırdık fakat ilk işlem çekilmiş olraka gözüküyor. Aliexpresse yazmak istedim fakat biriyle iletişime geçemiyorum. Destek kısmındaki botta bankanız ile iletişime geçin diyor. Müşteri desteğiyle iletişime geçmenin bir yolunu göremedim. Ne yapabilirim lütfen yardımcı olun
Kredi kartıysa bankaya harcama itirazında bulunun onlar paranızı geri verip olayı halleder.

T1mur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Talha Enes Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İtirazda bulunduk fakat sonucun ne olacağı belli değil. Bir kez satın alım yapmışlar. İkinciyi denemişler biz ikinciyi iptal ettirebildik. Aliexpress ürünü kargolamadan iletişime geçip iptal ettirme şansımız yok mu?

--
Ayrıca ilk baş hepsiburada da denemişler 3d secure kod istemiş satın alamamışlar. Babam fark edip bankayla konuşana kadar aliexpress'ten satın alım yapılmış. İşin ilginç tarafı kart yeni sadece bir kez işlem yapılmıştı. Media markt'tan alışveriş yapmıştık o da internet üzerinden değil. Kart bilgilerimizi nasıl ele geçirmişler acaba

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
933,407
Üyeler
146,476
Son üye
chorci
Top Bottom