Neler Yeni

Aliexpress.com den mini ekran sipariş ettim.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Selamlar
aliexpress.com mini ekran aldım 350 Tl ye bu ekranla istediğimiz şeyi yapabiliyor muyuz ? Kullanan varmı acaba . Mesele pcnin sıcaklık göstermesi vs .

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın!
390,54TL 50%OFF | Oyun masaüstü dekorasyonu için MINI boy akıllı WIFI hava tahmini istasyon saati. DIY sevimli GIF animasyonları ve elektronik albüm

1000003846.jpg

pc ustasi1

80+ Silver
Selamlar
aliexpress.com mini ekran aldım 350 TL ye bu ekranla istediğimiz şeyi yapabiliyor muyuz ? Kullanan varmı acaba . Mesele pcnin sıcaklık göstermesi vs .

390,54TL 50%OFF | Oyun masaüstü dekorasyonu için MINI boy akıllı WIFI hava tahmini istasyon saati. DIY sevimli GIF animasyonları ve elektronik albüm

Alıntıyı görüntüle
Hayırlı olsun güzellik.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar
aliexpress.com mini ekran aldım 350 TL ye bu ekranla istediğimiz şeyi yapabiliyor muyuz ? Kullanan varmı acaba . Mesele pcnin sıcaklık göstermesi vs .

Alıntıyı görüntüle
ucuzmuş aldım.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
LCD sıvı soğutma yerine böyle bir şey alsak kasa icine hem görüntü hem takip için olur diye düşünüyorum şayet dediğin gibi gösteriyorsa oluyorsa bana da bilgi verir misin malum bende beyaz dizme arifesindeyim

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
LCD sıvı soğutma yerine böyle bir şey alsak kasa icine hem görüntü hem takip için olur diye düşünüyorum şayet dediğin gibi gösteriyorsa oluyorsa bana da bilgi verir misin malum bende beyaz dizme arifesindeyim
Kankam kargo geldi de sadece hava durumu ve istediğimz gif koyabiliyoruz ya.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Top Bottom