Neler Yeni

Öneri Aliexpress Hakkımı Kaybetmeden Kupon Ve İndirimi Nasıl Kullanabilirim?

muratdinc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Murat Dinç
Instagram
muratdincmd
Steam
muratdincmd
Facebook
muratdincmd
Twitter
muratdincmd
Arkadaşım için Aliexpress'de yeni bir hesap açtık. Şu an hem kupon var hem de alacağımız üründe dahil "Yeni Kullanıcı Bonusu" var. Biz şimdi 2 ürün alacağız, biri kupon biri indirim için uygun durumda ve çok ciddi indirimler. Kuponda sadece ilk ürün için geçerli diyor yani biz ilk kuponu kullanmak zorundayız o kesin ama Yeni kullanıcı indirimi için bir şey yazmıyor, 2. sipariş de kullanabiliyorsak kupon ile bir ürün alıp 2. ürünü indirimli almak istiyoruz. Özet olarak sorun şu: Yeni kullanıcı bonusu kupon gibi sadece ilk sipariş için mi geçerli? yoksa süresi bitene kadar 1 defa kullanana kadar mı geçerli?

İlk Sipariş İndirim Kuponu ile alacağımız üründe 78.56₺ indirimli oluyor.
Yeni kullanıcı bonusu ile alacağımız ürün 102.36₺'den 2.36₺'ye düşüyor.

78₺'lik kupon için 100₺'lik indirimi kaybetmek istemiyorum. İkisi de olursa zaten tadından yenmez zira 2 ürüne 200+₺ yerine 25₺ ödemiş olacağız.

Not: ikisini aynı anda alamıyoruz zira neredeyse her üründe "Yeni kullanıcı bonusu" olduğu için "Yeni kullanıcı indirimi ile sadece 1 tane ürün alabilirsiniz" diye uyarıyor, birini sepetten çıkarmak zorunda kalıyorum.

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Kral ürün fiyatı kadar kargo isteniyor. Alacağın üründe onu kontrol etmeyi unutma aman diyim.

muratdinc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Murat Dinç
Instagram
muratdincmd
Steam
muratdincmd
Facebook
muratdincmd
Twitter
muratdincmd
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral ürün fiyatı kadar kargo isteniyor. Alacağın üründe onu kontrol etmeyi unutma aman diyim.
Evet hocam onun farkındayım, yine de çok uyguna gelmiş oluyor. Kargo ücreti yok alacağım ürünce, vergi de 30₺ çıkıyor. Ürünün Türkiye fiyatı 130-180₺ arasındaydı zaten. İlk mağazada sordum 180₺ istendi şok olmuştum.

İNDİRİMSİZ:
msedge_U7a3JVaehO.jpg

İNDİRİMLİ:
msedge_VqjpG31XH2.jpg

Top Bottom