Neler Yeni

aliexpress kes onu kampayasıyla nerdeyse ücretsiz alışveriş

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
ahmet yılmaz
bu kampanyadan yararlanmak için telefonunuza aliexpress uygulamasını indirip kayıt oluyosunuz
wp.jpg
sonra kes onu kampanyasına tıklıyoruz ordan bi ürün seçiyoruz
ve verdiği linki arkadaşlarınızla paylaşıyosunuz ve belli bi mikrata ulaşınca(8-15 civarı) 2-3 tl gibi rakamlara ürünü alıyosunuz(+ vergi kimi üründe 1 tl kimi üründe 50 tl)
1640358544725.png
ben bu sıkacağı bu gün sipariş verdim 10 gün içersinde geliceği söylendi ve sadece 2.6 ödedim (kargo vergi dahil)

eğer bana destek olmak isterseniz uygulamaya indirip kayıt olduktan sonra https://a.aliexpress.com/_msNamKo benim linkimede girebilrsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
ahmet yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Starman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Samed Samedoğlu
bu kampanyadan yararlanmak için telefonunuza aliexpress uygulamasını indirip kayıt oluyosunuzAlıntıyı görüntülesonra kes onu kampanyasına tıklıyoruz ordan bi ürün seçiyoruz
ve verdiği linki arkadaşlarınızla paylaşıyosunuz ve belli bi mikrata ulaşınca(8-15 civarı) 2-3 TL gibi rakamlara ürünü alıyosunuz(+ vergi kimi üründe 1 TL kimi üründe 50 TL)Alıntıyı görüntüleben bu sıkacağı bu gün sipariş verdim 10 gün içersinde geliceği söylendi ve sadece 2.6 ödedim (kargo vergi dahil)

eğer bana destek olmak isterseniz uygulamaya indirip kayıt olduktan sonra https://a.aliexpress.com/_msNamKo benim linkimede girebilrsiniz

Ürün elinize ualştı mı?

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ömer
Sıcak Fırsatların içinden geçti bu Aliexpress konuları. Hayır verdikleri ürün de ürün olsa keşke.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
SAMET IRMAK
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Bu harika fırsatı buldum! Fiyatı düşürmek ve ürünü daha ucuza alabilmek için bana yardım edin!
%99 indirim mi!

Karsilikli

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,793
İsim
Mert Özkaya