Neler Yeni

Yardım ALİEXPRESS PARA MI ÇEKTİ VE İADE YAPMADI!

Farex

80+ Silver
Pazar günü usb bluetooth almak istedim satın alma bölümüne bilgileri girdikten sonra hata verdi ve güvenlik sebebi ile sipariş verilemedi dedi fakat hesabımdan parayı çekti ben ilk başta çektiğini anlamadım 2 defa daha denedim yine çekmiş ertesi gün deneyeyim dedim 2 defa daha çekti ama 3. sünde red verdi hesaba bir baktım ki paraları çekmiş hemen aliexpresse bildirdim fakat hala geri dönüş yok paramı nasıl kurtarırım?
1666364075987.png

SilahsızKuvvet☪

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Enes
Pazar günü usb bluetooth almak istedim satın alma bölümüne bilgileri girdikten sonra hata verdi ve güvenlik sebebi ile sipariş verilemedi dedi fakat hesabımdan parayı çekti ben ilk başta çektiğini anlamadım 2 defa daha denedim yine çekmiş ertesi gün deneyeyim dedim 2 defa daha çekti ama 3. sünde red verdi hesaba bir baktım ki paraları çekmiş hemen aliexpresse bildirdim fakat hala geri dönüş yok paramı nasıl kurtarırım?
Alıntıyı görüntüle
İptal edilen ürünler için 1-2 hafta içinde geri iadesi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Metin dal
aynısı trendyolda başıma geldi destekle konuştum sonraki gün hesaba geri döndü sizde de öyle olabilir yine de desteğin geri gönüşünü bekleyin kendin bir şey yapamazsın

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Alıntıyı görüntüle
hemen geri vermeyebilir sen yine ara sor ama 1-2 gün de bekle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,492
Üyeler
157,241
Son üye
Kaççi
Top Bottom