Neler Yeni

Aliexpress PTT kaç güne teslim eder?

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,298
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
Dostlar selam, bugün ptt kargomu almış. PTT genelde yavaş getiriyor diye hatırlıyorum kaç güne gelir bilginiz var mı? Birde kapıda vergi çıkmaz dimi?

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
vladimiz putin
Dostlar selam, bugün ptt kargomu almış. PTT genelde yavaş getiriyor diye hatırlıyorum kaç güne gelir bilginiz var mı? Birde kapıda vergi çıkmaz dimi?
kapıda vergi diye bir şey mi var?

Palo DAYI

80+ Gold
Aliexpreste vergiyi zaten ödeyerek aliyon kral vergi cikma ihtimali 0

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,213
İsim
Kerem Çavuş
Aliexpresse ödemezsin , epomaker , whatgeek gibi harici siteyse ödersin , kargo takip kısmının altında ücretler bölümünden vergi çıkıp çıkmadığına bakabilirsin , ptt yurtdışı kargolarımı ankaraya 2 günde getiriyor hep

zınlay_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Salih Eymen Yilmaz
dostum ptt biraz yavas getirdi benimkini 4-5 günde geldi keyifleri nasıl isterse getiriyorlar. Kapıda vergi çıkmaz en başta ödüyorsun aliexpresten

swindler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
323
İsim
abdulkadir bayram
4 güne falan geliyor şubeye bağlı. Vergi işini alırken ödüyorsunuz kapıda çıkma ihtimali yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Benimkiler istanbuldan 3 güne falan geliyor. Bir gün kadar dağıtıma çıkarmalarını beklesen 4 güne elinde. Vergiyi alırken ödüyoruz, hiç kapıda vergi istemediler bu güne kadar.

zerolite

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,298
İsim
Mertcan
İlgilendiği Kategoriler
Kripto
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kapıda vergi diye bir şey mi var?
Eskiden alırken kapıda çıkıyordu vergi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aliexpresse ödemezsin , epomaker , whatgeek gibi harici siteyse ödersin , kargo takip kısmının altında ücretler bölümünden vergi çıkıp çıkmadığına bakabilirsin , ptt yurtdışı kargolarımı ankaraya 2 günde getiriyor hep
Eskiden alırken ödemiştim ondan dolayı sordum hocam tabii o zaman siparişte vergi vermemiştim

vladvlad

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
vladimiz putin
Eskiden alırken kapıda çıkıyordu vergi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eskiden alırken ödemiştim ondan dolayı sordum hocam tabii o zaman siparişte vergi vermemiştim
he anladım. sipariş verirken vergi ödediyseniz kapıda olmaz o azaman

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,108
Üyeler
152,615
Son üye
kagan1940
Top Bottom