Neler Yeni

Yardım Aliexpress’den bedava ürün alma

deltonX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mustafa Taha Ülker
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Beyler aliexpress’de kes onu bölümünde olan herhangi bir ürünü %99 indirimle satin alabiliyorsunuz. Yapmaniz gerekenler:eek: bölümdeki istediğiniz ürünü secmek,”en düşük fiyatı al”yerine tıklamak.ve linki arkadaslarinizla paylaşmak.
Ben de bir klavye aldim ama %97 de kaldi ve suresi de baya azaldi.bi 5-10 arkadasim yardim ederse cok sevinirim.
Not:konunun altına yazın oradan ben de size destek olayım.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bunu istiyorum! 'Büyük İndirimde' bana yardım etmek için bu bağlantıya tıklayın! Eğer yeni bir AliExpress kullanıcısı iseniz, ayrıca sürpriz bir hediye de kazanabilirsiniz!
%99 indirim mi!

Beyler aliexpress’de kes onu bölümünde olan herhangi bir ürünü %99 indirimle satin alabiliyorsunuz. Yapmaniz gerekenler:eek: bölümdeki istediğiniz ürünü secmek,”en düşük fiyatı al”yerine tıklamak.ve linki arkadaslarinizla paylaşmak.
Ben de bir klavye aldim ama %97 de kaldi ve suresi de baya azaldi.bi 5-10 arkadasim yardim ederse cok sevinirim.
Not:konunun altına yazın oradan ben de size destek olayım.
Yardım ettim sen de eder misin

Frkn25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Aygül
Arkadaşlar yapana bende hemen dönerim mesaj atmanız yeterli teşekkürler.

%99 indirim mi!

hulisi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
hulusi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular