Neler Yeni

Yardım [Alınık] RTX 2080 Super

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Caner Demirbaş
Sorunsuz yurt içi ya da yurt dışı olması fark etmez. RTX 2080 Super arıyorum. Satan var mı ya da en uyguna nerede bulabilirim ?

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel

Aralarında birkaç yüzliralık bir fark var. Hangisi bütçenize daha uygunsa onu alabilirsiniz. NOT: Bu attıklarım piyasadaki en ucuz rtx2080 modelleridir +1000 liraya rog strix gibi kartlarda vardır. İyi geceler dilerim.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak

Aralarında birkaç yüzliralık bir fark var. Hangisi bütçenize daha uygunsa onu alabilirsiniz. NOT: Bu attıklarım piyasadaki en ucuz rtx2080 modelleridir +1000 liraya rog strix gibi kartlarda vardır. İyi geceler dilerim.
galax ekran kartı iyi değil fanları dandik

Levi Ackerman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,456
İsim
Musab
galax ekran kartı iyi değil fanları dandik
Galax yıllardan beri nvdia ya kart üretiyor nerede görülmüş fanların dandikliği yada ısı sorunu. Dostum Galax almak istersen gönül rahatlığıyla alabilirsin harika markadır sıkıntı çıkarmaz.

Venus V6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eren34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Eren Şenel
Yanlış bilgilendirme yapmayalım. Galax gayet iyi bir marka ve soğutma olarak bir sıkıntısı yok.
Ah ahh bilen de konuşuyor bilmeyende işte :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galax yıllardan beri nvdia ya kart üretiyor nerede görülmüş fanların dandikliği yada ısı sorunu. Dostum Galax almak istersen gönül rahatlığıyla alabilirsin harika markadır sıkıntı çıkarmaz.

Venus V6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir

Biraz araştırma yapıp gelseniz keşke :). Galax yılların markası. Sorunsuz ve güzel bir marka. Alacak arkadaşların kafasını karıştırmayalım. Gönlünüz rahat olsun arkadaşlar.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
va
Yanlış bilgilendirme yapmayalım. Galax gayet iyi bir marka ve soğutma olarak bir sıkıntısı yok.
şimdi cahillik değil kullanıcı yorumlarında baya ısı ve ses sorunu problemi olduğu söyleniyor kendim deneyim etmedim

Biraz araştırma yapıp gelseniz keşke :). Galax yılların markası. Sorunsuz ve güzel bir marka. Alacak arkadaşların kafasını karıştırmayalım. Gönlünüz rahat olsun arkadaşlar.
yılların markası sorunlu ürün çıkartmayacağı anlama gelmez deneyim fazla olabilir ama kronik sıkıtılı ürün çıkartada bilirler

Top Bottom