Neler Yeni

Allah rızası için yardım edin lütfen pc calisiyor ama goruntu yok

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Mert Aydınlı
Merhaba pc çalışıyor ancak görüntü gelmiyor pc aciyom monitör mavi ışık yanıyor dp hdmi 1 hdmi 2 diyor sonra sinyal yok diyip kendini kapatıyor spacedesk var telden pc bağlanmak oluyor ona giriyom pc çıkmıyor kendi kendine böyle oldu hiç zorlamadım pcyi daha birkaç aylik

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
kabloları kontrol ettin mi

QRuder

80+ Silver
2 tane ram varsa birini çıkart bak, çalısmadıysa 2.slota tak bak, çalısmadıysa diğer ram i dene 2 slotta da 1 tane ram varsa yer değiştir

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
aynısı bana da olmuştu aynı şekil çalışıyor ama ekran sinyal yok diyip kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Furkan Demirkıran
Bilgisayarda kaç adet RAM var? İki adet var ise tek tek takip çalıştırmayı deneyin.

Atyxah

80+ Silver

zeuskeydrop

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Mert Aydınlı
Bilgisayarda kaç adet RAM var? İki adet var ise tek tek takip çalıştırmayı deneyin.
Pcde 2 adet ram var rezene 5 4500 işlemci var adamlar mining yapiyolarda yanmiyor ben minecraft oynadım diyemi yancak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelişme pcye kurtlar vadisi müziği dinlettim gaza geldi açıldı şaka şaka kapağı açtım ramlari baktırdım ekran kartını baktırdım falan ve vidyo çekiyorum buraya atmak için ama çekerken şansa açıldı şuan bir sorun yok gibi olursa yazarım aslında olay şöyle oldu ben beamng.drive oyunu oynuyordum ve mutfağa gittim 5 dk afk idim ve geldiğimde pc doustu ctrl del ise yaramıyor hiçbir tuş çalışıyordu ve bende güç düğmesine bastım öyle kapatabilirim ve sonra açtım Asus logosu geldi ve otomatik onarım falan dedi ve öyle kaldı 15 dk falan ve fare klavye çalışıyordu bende yine güç düşmesinden kapattım ve açtığımda görüntü yok Du ve kendi kendine kapanıp açılıyordu kendi kendine sanki elektrik gidiyor ve 1 sn sonra geliyordu bende kapattım tekrar açtım ve o elektrik sorunu yoktur ama görüntü gelmiyordu ve birkaç kere denedim açıldı ancak klavye fare calismiyordu bende mecbur o malum düğme ile kapattım ve yine defalarca aç kapa yaptım ama görüntü yoktu şimdi geldi

Pcde 2 adet ram var rezene 5 4500 işlemci var adamlar mining yapiyolarda yanmiyor ben minecraft oynadım diyemi yancak

Gelişme pcye kurtlar vadisi müziği dinlettim gaza geldi açıldı şaka şaka kapağı açtım ramlari baktırdım ekran kartını baktırdım falan ve vidyo çekiyorum buraya atmak için ama çekerken şansa açıldı şuan bir sorun yok gibi olursa yazarım aslında olay şöyle oldu ben beamng.drive oyunu oynuyordum ve mutfağa gittim 5 dk afk idim ve geldiğimde pc doustu ctrl del ise yaramıyor hiçbir tuş çalışıyordu ve bende güç düğmesine bastım öyle kapatabilirim ve sonra açtım Asus logosu geldi ve otomatik onarım falan dedi ve öyle kaldı 15 dk falan ve fare klavye çalışıyordu bende yine güç düşmesinden kapattım ve açtığımda görüntü yok Du ve kendi kendine kapanıp açılıyordu kendi kendine sanki elektrik gidiyor ve 1 sn sonra geliyordu bende kapattım tekrar açtım ve o elektrik sorunu yoktur ama görüntü gelmiyordu ve birkaç kere denedim açıldı ancak klavye fare calismiyordu bende mecbur o malum düğme ile kapattım ve yine defalarca aç kapa yaptım ama görüntü yoktu şimdi geldi
@Atyxah @QRuder @Karizlovem @ÇiktaMuz @_Zaur_ @Method

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,196
Üyeler
156,303
Son üye
doganeres
Top Bottom