Neler Yeni

Almanya mediamarkt’dan 1400€ ya laptop önerisi

Aso000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Samet Oktay
Bütçe
35.700
Arkadaşım aracılığı ile Almanya mediamarkt’dan oyun amaçlı laptop alacağım bütçem 1300-1400€.
MSI
Lenovo
Asus
Bu üç laptopu beğendim lenovo ucuz olduğu için bir adım öndeydi aslında ancak ekran kartı watt değerlerini bulamadığım için kararsız kaldım. Hangisini almamı tavsiye edersiniz? Veya Mediamarkt Almanya sitesinden daha iyi perfomans verecek önerileriniz var mıdır?
İlla almanya olmak zorunda değil. Türkiyeden bu fiyata daha iyi laptoplar varsa önerirseniz sevinirim.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Yusuf Armanc
Ne tarz oyunlar oynayacaksın?

Aso000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Samet Oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne tarz oyunlar oynayacaksın?
Bir 5 - 6 yıl içerisinde çıkacak güncel oyunları ortalama grafik ayarlarında oynatması yeterli. Ancak bütçemi aşmadığı taktirde en perfomanslı ve uzun süre götürecek bilgisayarı almak istiyorum

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Yusuf Armanc
Asusun işlemcisi eski. Lenovonunki de eskimiş 5000 serisi ve 11000 serileri biraz düşük kalmış. Bu üçü arasından en iyisi msi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@TİTAN.

TİTAN.

80+ Platinum
Asusun işlemcisi eski. Lenovonunki de eskimiş 5000 serisi ve 11000 serileri biraz düşük kalmış. Bu üçü arasından en iyisi msi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@TİTAN.
msi katan kasası ısınma problemli diye biliyorum
Arkadaşım aracılığı ile Almanya mediamarkt’dan oyun amaçlı laptop alacağım bütçem 1300-1400€.
MSI
Lenovo
Asus
Bu üç laptopu beğendim lenovo ucuz olduğu için bir adım öndeydi aslında ancak ekran kartı watt değerlerini bulamadığım için kararsız kaldım. Hangisini almamı tavsiye edersiniz? Veya Mediamarkt Almanya sitesinden daha iyi perfomans verecek önerileriniz var mıdır?
İlla almanya olmak zorunda değil. Türkiyeden bu fiyata daha iyi laptoplar varsa önerirseniz sevinirim.
fiyat oranını tam olarak bilmiyorum ama özellik bakımından güzel gözüktü

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Yusuf Armanc
Titan hocamız (y)

Aso000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Samet Oktay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim. Attıklarınız fiyat açısından uygun, ancak watt değerlerini öğrenemiyorum cihazların. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Teşekkür ederim. Attıklarınız fiyat açısından uygun, ancak watt değerlerini öğrenemiyorum cihazların. Nasıl bir yol izlememi önerirsiniz
Omen, legion serilerinde genellikle max tgp değerine sahip gpular kullanılır. Sizin attıklarını arasından legion, güncellik ve performans açısından da omen gayet iyi.

TİTAN.

80+ Platinum
Omen, legion serilerinde genellikle max tgp değerine sahip gpular kullanılır. Sizin attıklarını arasından legion, güncellik ve performans açısından da omen gayet iyi.
Bu arkadaş gayet güzel açıklamış

Top Bottom