Neler Yeni

Altcoin'lere yatırım yapmak istiyorum yardım eder misiniz?

Hat_Par

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alparslan YALÇIN
Merhabalar.Babamla Altcoinlere yatırım yapmayı düşünüyoruz.Başlangıç için 100 TL bütçemiz var nereden yatırım yapabilirm? nasıl yaparım? hangi altcoinlere yatırım yapmalıyım? Dolar,Euro TL hangi para birimiyle yapmalıyım? gibi sorularıma cevap arıyorum uzun uzun detaylıca anlatırsanız sevinirim. Saygılar.

crazytaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Selim
Merhabalar.Babamla Altcoinlere yatırım yapmayı düşünüyoruz.Başlangıç için 100 TL bütçemiz var nereden yatırım yapabilirm? nasıl yaparım? hangi altcoinlere yatırım yapmalıyım? Dolar,Euro TL hangi para birimiyle yapmalıyım? gibi sorularıma cevap arıyorum uzun uzun detaylıca anlatırsanız sevinirim. Saygılar.
Binance TR ve Binance yukle, ardindan Binance hesabi ac zaten Binance hesabi acinca Binance TR hesabin da oluyor. Kimlik dogrulamasi falan lazim. Istedigin coine yatirim yap su an dususte zaten coinler illa ki her coin bir gun artiyor. 100TL ile cok kazanacagini zannetme bu arada. Yatir 5000TL 1000 bir coine 500 bir coine falan sil uygulamayi 1-2 sene sonra tekrar yukle duruma bak karini al cek, tekrar sepet diz tekrar sil uygulamayi. Bu is boyle olur ancak diger turlu surekli al sat yapmak zorunda kalirsin ve bu da ciddi bir is emek gerektiriyor ciddi bir bilgi gerektiriyor. Yatirim tavsiyesi degildir kendi fikirlerim.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Yatırım tavsiyesi vermek yasak
Yatırım hakkında kendi düşünceni paylaşmak yasak değil ama :D
Binance TR ve Binance yukle, ardindan Binance hesabi ac zaten Binance hesabi acinca Binance TR hesabin da oluyor. Kimlik dogrulamasi falan lazim. Istedigin coine yatirim yap su an dususte zaten coinler illa ki her coin bir gun artiyor. 100TL ile cok kazanacagini zannetme bu arada. Yatir 5000TL 1000 bir coine 500 bir coine falan sil uygulamayi 1-2 sene sonra tekrar yukle duruma bak karini al cek, tekrar sepet diz tekrar sil uygulamayi. Bu is boyle olur ancak diger turlu surekli al sat yapmak zorunda kalirsin ve bu da ciddi bir is emek gerektiriyor ciddi bir bilgi gerektiriyor. Yatirim tavsiyesi degildir kendi fikirlerim.
İlk uzun uzun yazdınız diye doğru yazdınız sandım ancak ne yazık ki bir konuda yanlışınız var.

Yatırım yapmaya başlamadan önce grafik okumayı öğrenin ve bu süreçte piyasayı sıkı takip ettiğinizden emin olun, paranın miktarı önemli değil.
Eğer 5k TL ile nereye nasıl yatırım yapacağını bilmiyorsan 500 TL'den farkı olmayacaktır.
(Diğer türlü öğrenin demişsiniz ancak aklına bu fikri sokmak hiç doğru değil hocam.)

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
100₺ ile bu işlere gideceksen hiç girme daha iyi. 100₺ için kafayı yedirtir bu piyasa.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Hat_Par

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alparslan YALÇIN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiç bir bilgim olmadığı sorayım dedim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam nerelerden öğrenebilirim grafik okumayı birde BtcTurk güvenilir midir?

Yatırım hakkında kendi düşünceni paylaşmak yasak değil ama :D

İlk uzun uzun yazdınız diye doğru yazdınız sandım ancak ne yazık ki bir konuda yanlışınız var.

Yatırım yapmaya başlamadan önce grafik okumayı öğrenin ve bu süreçte piyasayı sıkı takip ettiğinizden emin olun, paranın miktarı önemli değil.
Eğer 5k TL ile nereye nasıl yatırım yapacağını bilmiyorsan 500 TL'den farkı olmayacaktır.
(Diğer türlü öğrenin demişsiniz ancak aklına bu fikri sokmak hiç doğru değil hocam.)

Son düzenleme:

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Hiç bir bilgim olmadığı sorayım dedim :D

Hocam türk borsalarının sağı solu belli olmaz gibime geliyor ya, şahsi düşüncem ulusal borsa kullanmanızdan yana.
Binance kullanın derim.
Grafik okumak için eğitimler var, ya da başka ünlü analistlerin yayınlarını ve videolarını izleyerek zamanla öğrenebilirsiniz.
Amacım reklam yapmak değildir, aşağıdaki kanalın canlı yayınlarına göz atabilirsiniz izledikçe kafanıza oturuyor.

Ben hem yayınlara bakarak hem de grafik çeşitlerini google'layarak öğrendim. Mum şekillerine de ayrıca bakınız.
Diğer kripto kanallarına göre daha iyi yorumladığını söyleyebilirim adam taraf tutmuyor doğrulardan yana.

Neden taraf olaylarını dedim çünkü fanboyluk kavramı burada da olduğundan grafiksel yorum yapmadan körü körüne bir coine inanan
yatırımcıların videolarına bakarsınız ve ona göre hareket eder sonrasında pişman olursunuz.

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bunun için YouTube üzerinde ücretsiz eğitim setleri var. Kripto para eğitim seti, filtrelerden "oynatma listesi" olarak aratın bulabilirsiniz.

Hat_Par

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Alparslan YALÇIN
Hocam türk borsalarının sağı solu belli olmaz gibime geliyor ya, şahsi düşüncem ulusal borsa kullanmanızdan yana.
Binance kullanın derim.
Grafik okumak için eğitimler var, ya da başka ünlü analistlerin yayınlarını ve videolarını izleyerek zamanla öğrenebilirsiniz.
Amacım reklam yapmak değildir, aşağıdaki kanalın canlı yayınlarına göz atabilirsiniz izledikçe kafanıza oturuyor.

Ben hem yayınlara bakarak hem de grafik çeşitlerini google'layarak öğrendim. Mum şekillerine de ayrıca bakınız.
Diğer kripto kanallarına göre daha iyi yorumladığını söyleyebilirim adam taraf tutmuyor doğrulardan yana.

Neden taraf olaylarını dedim çünkü fanboyluk kavramı burada da olduğundan grafiksel yorum yapmadan körü körüne bir coine inanan
yatırımcıların videolarına bakarsınız ve ona göre hareket eder sonrasında pişman olursunuz.
Hocam hangi videosunu izlemeliyim yardımcı olur musunuz

Binance kullanın derim.

Birde Coin Mühendisi güvenilir midir playlist oluşturmuşlar sıfırdan nasıl başlanır diye izlemeli miyim

Son düzenleme:

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,232
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Hocam hangi videosunu izlemeliyim yardımcı olur musunuz

Birde Coin Mühendisi güvenilir midir playlist oluşturmuşlar sıfırdan nasıl başlanır diye izlemeli miyim
Hocam güvenilirdir veya değildir demek yanlış olur, burada amacımız doğru bir şekilde öğrenmek.
Temelde bilgiler zaten aynı herhangi bir kanaldan öğretici videolar izleyebilirsiniz.

Ancak bilen kişilerin analizlerini dinlemeden karar vermenizi de önermem. Linkini bıraktığım kanalın yayınlarını vakitlice izleyerek yorumlarından kendinize pay çıkarıp, kendi yorumlarınızı nasıl yapacağınızı öğrenmek mümkündür.

Top Bottom