Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Altınyıldız sepette %15 indirim 🔥

YazılımKafa

80+ Silver

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
Altınyıldız kaliteyi çok düşürdü. Ucuz modeller alınır. Ama orta segment modeller alınmaz bence. Şahsen kiğılı, karaca , kip, pierre cardin gibi markaları daha çok tercih ederim
Tüm markalar kaliteyi düşürdü. 5 yıl önceki Altınyıldız ürünlerim taş gibi duruyor, yeni aldıklarımın rengi attı vs. Türkiyedeki ürünlerin kalitesi yok artık. Nike veya Adidas ayakkabıları yurt dışından alıyorum, aynı modellere Türkiyede bakıyorum çok kalite farkı var.

YazılımKafa

80+ Silver
Tüm markalar kaliteyi düşürdü. 5 yıl önceki Altınyıldız ürünlerim taş gibi duruyor, yeni aldıklarımın rengi attı vs. Türkiyedeki ürünlerin kalitesi yok artık. Nike veya Adidas ayakkabıları yurt dışından alıyorum, aynı modellere Türkiyede bakıyorum çok kalite farkı var.
Aynen o zaten ayrı bir mesele. Dediğin gibi burda kaliteyi düşürdüler. Benim dediğim şuanki durumda Altınyıldız fazla düştü. Diğerleri yine daha iyi durumda.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
Aynen o zaten ayrı bir mesele. Dediğin gibi burda kaliteyi düşürdüler. Benim dediğim şuanki durumda Altınyıldız fazla düştü. Diğerleri yine daha iyi durumda.
Hangi markayı önerirsin kalitesi iyi Altınyıldıza alternatif

YazılımKafa

80+ Silver
Hangi markayı önerirsin kalitesi iyi Altınyıldıza alternatif
Ucuz ürün hepsinde var ama kaliteli ürünlerini kıyaslarsak kiğılı, karaca, kip ve pierre cardin i seviyorum. Fiyat olarak hepsi birbirine benzer. Kaliteleride benziyor. Bu markaları kullanıyorum. Ürünleride güzel. İndirim döneminde güzel indirim yapıyorlar o yüzden fiyatlar bence gayet iyi

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Altınyıldız diğerlerine oranla( kendi fiyat düzeyinde ) bir tık daha iyi. Tshirtleri fena değil.

Top Bottom