Neler Yeni

Yardım ALTYAPISIZ İNTERNET ÖNERİSİ

furieux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Çelikten
Merhaba,

Altyapım olmadığı için altyapısız internet arayışındayım, bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarına göre bi internet sağlayıcısı alacağım. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

İzmir'de yaşıyorum.

eren28tr

80+ Platinum
Merhaba,

Altyapım olmadığı için altyapısız internet arayışındayım, bu konuda tecrübesi olan arkadaşların yorumlarına göre bi internet sağlayıcısı alacağım. Konu hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

İzmir'de yaşıyorum.
Superbox türk Telekom magnet hangisi iyi ise bölgende onlara bak istersen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde airfiber olarak buna bakabilirsin istersen İzmir'de hizmet veriyor sanırım arayıp sorabilirsin.

furieux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Çelikten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Superbox türk Telekom magnet hangisi iyi ise bölgende onlara bak istersen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde airfiber olarak buna bakabilirsin istersen İzmir'de hizmet veriyor sanırım arayıp sorabilirsin.
Bulunduğum ilçede istasyonları olmadığı için hizmet veremiyorlarmış yine de teşekkür ederim. Başka önerebileceğiniz bi internet sağlayıcısı var mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Burhan Bey
Selam, bizde altyapı sorunu yaşadık, Telekoma dilekçe yazdık ama kaldı öyle. Akdeniz bölgesinde AratWifi diye bir alternatif öğrendik. Uydudan internet gibi çanak anteni filan var, gelip kurulumunu yapıyorlar. Uydudan değilde bu iş için yerleştirilmiş en yakın baz istasyonundan alıyorsun veriyi. Telefondaki hücresel veri mantığına benziyor ama daha stabil. Kota derdi filan da yok, paket olarak satılıyor, biz 30/5 olan pakete 240tl veriyoruz. Ping biraz dalgalı, oyunlarda sıkıntı yaşatır gibi ama diğer işler için gayet yeterli.

furieux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak Çelikten
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Airfibermi oyunlarda daha iyi yoksa superbox tarzı taşınabilir modemlermi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,228
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom