Neler Yeni

🔥İndirim Amazfit band 7 akıllı bileklik 779 TL

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar

Senfonist

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Şeyhnus aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel saat sarjı uzun gidiyor ama farklı kordon çeşitleri az bulunuyor birde uyurken koldan çıkıyor çıtçıtlı benzeri bir yapıda olduğu için nays ile 650tl gibi bir fiyata almıstim
Bilgilendirme için teşekkür ederim

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Annem ve babama hediye almak istiyorum. Öğretmenler ve ikiside bu ay doğdu. Sizce nasıl? Değer mi ? @Akhiore sanırım siz kullanmışsınız hocam. Fikirleriniz nedir ?

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Annem ve babama hediye almak istiyorum. Öğretmenler ve ikiside bu ay doğdu. Sizce nasıl? Değer mi ? @Akhiore sanırım siz kullanmışsınız hocam. Fikirleriniz nedir ?
Hediye olarak güzel olabilir normal bir saate göre iyi normal saat kullanacaklarına bu daha iyi kalp atışı, uyku, stres vb şeyler gözüküyor ama kordon çeşitinin az olması benim için kötü oldu aklınıza takılan farklı bir şey olursa sorularınızı bekliyor olacağım aldığım günden beri koldumdan çıkartmadım 20 gün felan olmuştur. Birde öğretmen oldukları için bildirimleri saat üzerinedn kontrol edebilirler belki bir artı olabilir

TİTAN.

80+ Platinum
Hediye olarak güzel olabilir normal bir saate göre iyi normal saat kullanacaklarına bu daha iyi kalp atışı, uyku, stres vb şeyler gözüküyor ama kordon çeşitinin az olması benim için kötü oldu aklınıza takılan farklı bir şey olursa sorularınızı bekliyor olacağım aldığım günden beri koldumdan çıkartmadım 20 gün felan olmuştur. Birde öğretmen oldukları için bildirimleri saat üzerinedn kontrol edebilirler belki bir artı olabilir
Kanka sence siyah olan mı daha iyi duruyor yoksa beyaz olan mı ?
Bide bu fiyata daha iyisi bulunur mu sence ?

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,944
İsim
İbrahim Talha DEMİR
Aslında bildirim ve aramaları görmeleri kendilerine büyük artı sağlar. Bu kısımda herhangi bir sıkıntısı var mı? Spor modları var mı? Saat üzerinden konuşma yapılıyor mu ? Benim galaxy watch 3 4 gidiyor. Bunun şarjı baya iyiymiş.

DocToR2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,975
İsim
Furkan Aytan
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar , Ekran Kartı
Discord
DocToR#3732
Güzel fiyatmış hee

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
568
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Kanka sence siyah olan mı daha iyi duruyor yoksa beyaz olan mı ?
Bide bu fiyata daha iyisi bulunur mu sence ?
Ben siyah olanı kullanıyorum bence siyah olan iyi beyaz olan leke felan olabilir https://www.hepsiburada.com/honor-b...k-p-HBCV000008HGWZ?url_src=and-product-detail bu saatede bakabilirsiniz kordon kısmı uyurken çıkmayacak gibi duruyor kalite olarak bilemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bildirim ve aramaları görmeleri kendilerine büyük artı sağlar. Bu kısımda herhangi bir sıkıntısı var mı? Spor modları var mı? Saat üzerinden konuşma yapılıyor mu ? Benim galaxy watch 3 4 gidiyor. Bunun şarjı baya iyiymiş.
Bildirim görme açısından sıkıntı yok gelen mesajlar okunabiliyor. Spor modları bulunuyor genelde kardiyo olarak saat üzerinden konuşma yapılamıyor sadece aramalar gözüküyor ve reddedilebiliyor. Şarj olarak konuşma vb şeyler yapılamadığı için 7,10 gün arası gidiyor gibi geldi bana ama tam hesaplamadım

Top Bottom