Neler Yeni

Amazon.com'dan 2.el Rtx 2060 alınır mı ?

Cugullox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Berk Sâdi
Arkadaşlar kusura bakmayın buralarda yeniyim.
Açıkçası pek pc işlerinden de anlamam.
Şimdi konuya gelelim.
Ben ekran kartımı yükseltmek istiyorum fakat hergün kafam karışıyor.Sistemimin de alacağım ekran kartını besleyip beslemeyeceğini bilmiyorum.
Sistemim şöyle-
İşlemci-İntel I7-4770K 3.50 Ghz
Anakart-Msi z97 gaming 3
Ekran Kartı-Msi R7 370 2Gb GDDR 5 256 Bit
Ram-Kingston Hyper x Fury (Sanırım Fury ama bilmiyorum mavi bi ram)DDR3 8Gb(2x4)Ram.
Kasa-Xigmatek Venom
Psu-550W (A-level ilginç bir marka)
Konunun asıl kısmı-
Şimdi benim kenarda ayırdığım 850 tl gibi bir bütçe var.Herhangi bir ekran kartı alırsam kalanı kredi kartına taksit yapıcam.Bu RTX 2060ı da amazonda buldum=https://www.amazon.com/EVGA-06G-P4-...P7VNQD&psc=1&refRID=MN2QY9JVT51FRJP7VNQD&th=1
Alıcağım olan model xc ultra gaming modeli fakat sıkıntı şu ki 2 adet kalmış ve kart 2.el.
Used very good diyor gördüğünüz gibi.
2 sorum var-
1-Böyle bir sistemle darboğaz yaşarmıyım rtx 2060 ile ?
2-Eğer olmaz diyorsanızda, ben bu sistemi nasıl ekran kartı bakımından veya diger parçalar bakımından nasıl upgrade ederim ?
Vallahi artık kaç günden beri araştırıyorum duruyorum manyak oldum iyice.Bir tavsiyenizi alırım Abilerim Kardeşlerim.
Şimdiden Teşekkürler...

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
Attığınız link'te ürün stokta yok.

Hem en ucuzu 2800 TL + Vergi

Cugullox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Berk Sâdi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üründen 2 adet kalmis alttaki model degiştirme yerinden degistirin KO modeli degil bakın xc ultra gaming olan modeli.Ayrıca kalan ücretide taksit yapıcam dedim ki şöyle oluyor 850 tlsi zaten hazır geri kalan kısmıda taksit taksit ödeyeceğim orada bir sıkıntı yok şüpheniz olmasın.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Üründen 2 adet kalmis alttaki model degiştirme yerinden degistirin KO modeli degil bakın xc ultra gaming olan modeli.Ayrıca kalan ücretide taksit yapıcam dedim ki şöyle oluyor 850 tlsi zaten hazır geri kalan kısmıda taksit taksit ödeyeceğim orada bir sıkıntı yok şüpheniz olmasın.
Darboğaz yaşanır

RCKANAS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Alihan Armağan

usta üstüne bir 500 daha koy sıfır al bence ya bütceni biraz daha zorlar ama 0 almış olun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Darboğaz yaşanır
ramler ddr3 bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

usta üstüne bir 500 daha koy sıfır al bence ya bütceni biraz daha zorlar ama 0 almış olun

ramler ddr3 bir sıkıntı olmaz dimi ?

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5

ramler ddr3 bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
%22 oranında darboğaz yaşanıyor

Cugullox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Berk Sâdi
YouTube'dan bir kaç benchmark testine baktim benimkine cok benzer bir sistemin degisik olan tek z97 gaming 5 ve 16 gb ram ile bf 5 te 60+fps alabiliyordu.

Allah kahretsin yav biz burda konuşurkene bi kişi almıs 1 adet kalmiş :/

Son düzenleme:

ByEfe04

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,874
İsim
Efe Kıcır
Dostum sana önerim GTX 1650 süper alman olur o kart ile darboğaz yaşarsın, en yüksek sanırım 1660S alırsın oda az bir darboğaz yapabilir fakat çok sorun olmaz.

Cugullox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Berk Sâdi
peki teşekkürler bütün cevaplar için...

Top Bottom