Neler Yeni

amazon hesabım çalındı

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
merhaba amazon hesabım çalınmış ve ürün satın alınmış bilmediğim biri tarafından amazonda 2 saat önce ram sipariş ettim ardından kontrul ettiğimdebaşka bir sipariş daha geçilmiş

Hesap geçici olarak askıya alındı​

Hesabınızda olağan dışı ödeme faaliyetleri fark ettik ve en son siparişinizde kullanılan ödeme yönteminin sahipliğini doğrulamamız gerekiyor

ne yapabilirim en son ödemeyi soruyur ödemeyi ben yapmadım 2 saat önce yaptığım ram siparişi vardı onu atsam olurmu ne yapmam lazım param iade olurmu sipariş gelirmi bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

merhaba amazon hesabım çalınmış ve ürün satın alınmış bilmediğim biri tarafından amazonda 2 saat önce ram sipariş ettim ardından kontrul ettiğimdebaşka bir sipariş daha geçilmiş

Hesabınızda olağan dışı ödeme faaliyetleri fark ettik ve en son siparişinizde kullanılan ödeme yönteminin sahipliğini doğrulamamız gerekiyor

ne yapabilirim en son ödemeyi soruyur ödemeyi ben yapmadım 2 saat önce yaptığım ram siparişi vardı onu atsam olurmu ne yapmam lazım param iade olurmu sipariş gelirmi bana
HOCAM CEVAP VEREBİLECEK VARMI

Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Mehmet Aslan

HOCAM CEVAP VEREBİLECEK VARMI
amazon destek hattına ulaş

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,049
İsim
Mehmet Aslan

Mengele

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abbas
Burdaki her linke tıklamayın beyler benim de hepsiburada hesabında oldu siparişleri iptal ettirdim aman dikkat

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Mengele

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Abbas
İlk kredi kartının musteri hızlerini ara eger hesaba ulasamıyorsan supheli işlem diye

Sonra eger hesaba ulasamıyorsan amazon musteri hızmetlerini ara. Konus ıptal ettir

Pc format at mail hesabının sıfresını degistir ve cıft guvenlık yap

Ama supheli işlem yaptırırsan hesaplar bloke oluyor bilgin olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,850
Üyeler
156,529
Son üye