Neler Yeni

Öneri Amazon Prime Film-Dizi öneri

aydin.

80+ Gold
En İyi Cevap
1
7 Temmuz'a kadar geçerli Prime'm var.
Güzel film dizi öneriniz var mıdır?

cinli minli şeyler olmasın

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,183
İsim
Arda Ardıç
The Office var izlersin güzel dizi

Atyxah

80+ Silver
Film biliyorum dizi bilmiyorum

Control-z bir hacker lisedeki tüm öğrencileri ifşalıyor

Yıldızlararası favorim bilim kurgu filmi uzayla alakalı ilgin varsa mükemmel, bir solucan deliği bulup gidiyorlar orda geçen süre dünyanın kaç katı felan bayağı sürükleyici içlerinden hain çıkıyor onla uğraşıyolar felan harika

Sonsuzluk projesi gencin biri eski kasetteki kayıttan kendinin zaman makinası bulduğunu görüp zaman makinasını buluyor felan bayağı güzel bu da

Spiderman anlatmama gerek yok izlemediysen kendine yazık etmişsindir

The platform hapishane ama yemekler önce üst katlara gidiyor ve alt kata sırasıyla üst katın artığını veriyorlar alt katlar açlıktan savaşıyor birbirini yiyor felan bunu izlemedim ama izleyeceğim bende boş zaman bulursam

Uyumsuz bu film de harika her insanın bir grubu oluyor kendin seçiyorsun ve hayatın ona göre değişiyor bir de uyumsuz var onlar çok aşırı zeki olduğundan dünyayı ele geçirebilme potansiyelinden dolayı onları öldürmek istiyorlar bir kız da bu uyumsuzlardan zaten baş rol de bu kız ama o zekasını kullanıp bir şekilde bu diğer grupların liderini öldürüyor felan

Açıklamalarını spoilere yazdım eğer spoiler istemezsen fragmanlarına bak sadece ama ben içeriğine göre izleyeceğim diyorsan spoilere bak

Not:benim uzaya aşırı ilgim olduğu için yıldızlararasını önerdim ama eğer ilgin yoksa hiç izleme bile sevmezsin

2. Favorim uyumsuz
Bunu izleyebilirsin full aksiyon macera dolu

Top Bottom