Neler Yeni

Yardım Amazon Prime Üye Oldum ancak Karttan para çekmedi

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
Dostlar biraz önce kargo ekranında Amazon prime kargo ücretsiz ekranı geldi ve tıkladım. Prime üye oldunuz dedi ancak kartta bakiye olmadığı için para çekemedi. Şuan Prime üyeyim, herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? Ücretsiz üyelik değildi. İptal etmeli miyim ?

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Dostlar biraz önce kargo ekranında Amazon prime kargo ücretsiz ekranı geldi ve tıkladım. Prime üye oldunuz dedi ancak kartta bakiye olmadığı için para çekemedi. Şuan Prime üyeyim, herhangi bir sıkıntı çıkar mı ? Ücretsiz üyelik değildi. İptal etmeli miyim ?
Emin misiniz ücretsiz olmadığına? Amazonda ilk prime üyeliğiniz her zaman ücretsiz oluyor.

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
kartta para yoksa muhtemelen para yükledimi çekicek sıkıntı yok

Ukhai

80+ Bronze
Hocam bende de aynı sorun olmuştu ilk başta ücretsiz sandım hatta 3 ay boyunca para almadı sonra hepsini toptan aldı. Sistemleri biraz garip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Yunus Emre Sadıkoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, film-dizi, Bilgisayar önerileri, teknoloji
başka kartta para varsa o kartı ekle bende de aynı sorun olmuştu. birkaç kez değiştirdim en sonunda parayı çekmişti.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
başka kartta para varsa o kartı ekle bende de aynı sorun olmuştu. birkaç kez değiştirdim en sonunda parayı çekmişti.
Kredi kartından deneyeceğim şimdi teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin misiniz ücretsiz olmadığına? Amazonda ilk prime üyeliğiniz her zaman ücretsiz oluyor.

kartta para yoksa muhtemelen para yükledimi çekicek sıkıntı yok
Hocam bende de aynı sorun olmuştu ilk başta ücretsiz sandım hatta 3 ay boyunca para almadı sonra hepsini toptan aldı. Sistemleri biraz garip.
Yahu arkadaşlar şimdi de sipariş verdim yine eski karttan çekmeye çalıştı ve sipariş onaylandı. İptal ettim siparişi, hesabım bloke edilicek diye düşünüyorum şimdi.

Son düzenleme:

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Bloke olmaz. Amazonun bugu bu. 11 ay boyunca para ödemeden prime üyesiydim :D
Yaptığımdan gurur duymuyorum ama o zamanlar pahallıydı bana göre. Şu an 8TL vererek kullanmaya devam ediyorum.

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
688
İsim
Semih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bloke olmaz. Amazonun bugu bu. 11 ay boyunca para ödemeden prime üyesiydim :D
Yaptığımdan gurur duymuyorum ama o zamanlar pahallıydı bana göre. Şu an 8TL vererek kullanmaya devam ediyorum.
Parası sıkıntı değil aslında ama para çekmeden ücretsiz sipariş falan verdim nasıl oluyorsa. Bir kaç kişi siparişten 10 15 dk sonra para kesiyor demiş ama bende verdiğim an bildirim geldi.

Yeni hesap açıp,kart ekleyip vereceğim sipariş.

Top Bottom