Neler Yeni

Amazon tcl robot süpürge 2099₺

Shaco

80+ Bronze
Siyah olanını almıştım 5-6 ay önce yine bu fiyattı. Haritalandırma ve mop özelliği yok tabi. Yerde kablo vs olmaması gerekiyor kullanırken yoksa takılıyor. Uzaktan direk olarak yada programlayıp çalıştırabiliyorsunuz. Düşmemesi için sensörü var merdivenden falan atlamıyor. Uygulama üstünden tek nokta,köşe temizliği gibi olayları var. Temizliği güzel ama ben kedi olduğu için almıştım baya tüy ve toz topluyor.

sabri AGa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
furkan mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siyah olanını almıştım 5-6 ay önce yine bu fiyattı. Haritalandırma ve mop özelliği yok tabi. Yerde kablo vs olmaması gerekiyor kullanırken yoksa takılıyor. Uzaktan direk olarak yada programlayıp çalıştırabiliyorsunuz. Düşmemesi için sensörü var merdivenden falan atlamıyor. Uygulama üstünden tek nokta,köşe temizliği gibi olayları var. Temizliği güzel ama ben kedi olduğu için almıştım baya tüy ve toz topluyor.
Fiyat olarak nasıl sizce siz nekadara aldınız hocam

Shaco

80+ Bronze
Fiyat olarak nasıl sizce siz nekadara aldınız hocam
2000'e aldım trendyoldan. Bu fiyata başka seçenek yok diye biliyorum. Kendi kendi sarj istasyonuna falan gidiyor zor olsa da.Onu söylemeyi unutmuşum :D

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Kağan
Hediye aldım ama iyi miydi 😃

tridyboos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Y K
2000'e aldım trendyoldan. Bu fiyata başka seçenek yok diye biliyorum. Kendi kendi sarj istasyonuna falan gidiyor zor olsa da.Onu söylemeyi unutmuşum :D
Şarj istasyonuna kendi gidebiliyor demek vay be al sat için almıştım kullanıyım o zaman

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Kaliteli görünmüyor ya

Top Bottom