Neler Yeni

amazondan 1 adet sipariş ettiğim üründen 6 tane geldi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra
dostum amazon üzeriden sağlam bi savunma gelse yollayacağım da işte zeki zanneden kendini birisi muhtemelen
amazon desteğe bunları bildir bence büyük ihtimal hediye verirler sana yani kötü alışkanlık kazanmış olursun vermeyerek

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
amazon desteğe bunları bildir bence büyük ihtimal hediye verirler sana yani kötü alışkanlık kazanmış olursun vermeyerek
Satıcı yetkilisi Amazon üzerinden şikayet açıldığını söylemiş zaten artık bu iş satıcı amazon ve alıcının arasında umarım ortak yolda bir çözüm bulurlar.

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
bence hiç konu açmasaydınız üründe sizde kalsaydı satıcının geri alma gibi bir hakkı olduğunu sanmıyorum ben olsam vermezdim

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,755
İsim
bilo
Discord
b1l0
Son karar tabii ki sana ait ama bence etik olan desteğe durumu bildirip diğer 5 adet ürünü geri göndermen.

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
bu forumda bana sallayanda çok ama hani herkes konusuyo gibi sadece etik olanı düşünüyo he yerimde olupta söylediğini yapıcak kaç insan var bilemem ama benim yaptığım hırsızlık gibi vs bi durum yok o konuda ben gayet rahatım bunu da belirtmek istiyorum ve hani verip vermek benim insafıma kalıyo orasınıda linçlemeyi çok sever gibime geliyo ki öylede oluyo gibi klasik linç tr tayfası hani zaten ürünler elimde de değil dediğim gibi öğrenci olduğum için önceden sipariş ettim bir zam klasiğine daha uğramamak için bir arkadaşımın evine sipariş ettim ben memleketimdeyim ona geldi ve bu durum karsısında oda baya şaşırdı hani olm bi parça bir şey gelicekti bu kargo 20kg vs baya geyik bi olaydı kısacası ama son olarak diyeceğim firma sağlam bir dönüş yapıp beni ikna ederse iade edebilirim neden olmasın

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
Kardeşim daha neyi düşünüyorsun senin olmayan bir ürün iade etmen en doğru olan davranış , başkasının malında gözün olmasın ne dinen ne de ahlâken doğru bir hareket değil, eğer vermez isen o malın senden bir şekilde çıkacağına emin olabilirsin

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra
bu forumda bana sallayanda çok ama hani herkes konusuyo gibi sadece etik olanı düşünüyo he yerimde olupta söylediğini yapıcak kaç insan var bilemem ama benim yaptığım hırsızlık gibi vs bi durum yok o konuda ben gayet rahatım bunu da belirtmek istiyorum ve hani verip vermek benim insafıma kalıyo orasınıda linçlemeyi çok sever gibime geliyo ki öylede oluyo gibi klasik linç tr tayfası hani zaten ürünler elimde de değil dediğim gibi öğrenci olduğum için önceden sipariş ettim bir zam klasiğine daha uğramamak için bir arkadaşımın evine sipariş ettim ben memleketimdeyim ona geldi ve bu durum karsısında oda baya şaşırdı hani olm bi parça bir şey gelicekti bu kargo 20kg vs baya geyik bi olaydı kısacası ama son olarak diyeceğim firma sağlam bir dönüş yapıp beni ikna ederse iade edebilirim neden olmasın
sen çalmaya kılıf giydirmişsin bro kendini avutma burada

sakın etme çok pişman olursun

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
Karakter meselesi ...
Kardeşim daha neyi düşünüyorsun senin olmayan bir ürün iade etmen en doğru olan davranış , başkasının malında gözün olmasın ne dinen ne de ahlâken doğru bir hareket değil, eğer vermez isen o malın senden bir şekilde çıkacağına emin olabilirsin
aynı olay sizin başınıza gelse ufo görmüş köylü gibi davranırdınız merak etmeyin bana burda ahlakdan karakterden bahsetmeyin

timssy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Salih
Senin cebinden hergün çalıyorlar haberin yok gelmişsiniz burada ahlak dersi veriyorsunuz :d Bırakın ne istiyorsa yapsın.

İceWolf

80+ Silver
Kara liste var. Söylemişsin zaten ondan dolayı olmaz. Bende kılıf aldım büyük geldi durmadı kulaklık içinde. Talep açtım kalsın dediler. Ben de kullanamadım. Ürüne göre değişebiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ürün neydi
Fazla gelen ürün totalde 500 Tl lik üründü.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom