Neler Yeni

amazondan 1 adet sipariş ettiğim üründen 6 tane geldi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

esancash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
ihsan
sen çalmaya kılıf giydirmişsin bro kendini avutma burada
aynı olay sizin başınıza gelse ufo görmüş köylü gibi davranırdınız merak etmeyin bana burda ahlakdan karakterden bahsetmeyin
bende öyle düşünüyorum hani herkes karakter meselesi falan diyo ki karakterimde ucuz o zaman benim umrumda değilken diğerlerinin daha ismimi nasıl bi insan olduğumu bilmeden böyle konuşması komik

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra
şuanda kendini ikna etmeye çalışıyor ben hırsız değilim çalmıyorum babba adam yanlış yollamış xD

ÇağdaşKsK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Çağdaş Alkan
aynı olay sizin başınıza gelse ufo görmüş köylü gibi davranırdınız merak etmeyin bana burda ahlakdan karakterden bahsetmeyin
:)) Karar arkadaşın, sende tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma. Bizler 3-5 kuruşluk dünya menfaati için ahiretini satan insanlar değiliz bilader. Ne yaparsa onu yapacak buraya konu açtı kendisi bizde yorumumuzu yaptık, kimse bura da duyar falan kasmıyor, çoğu insan zaten iade etmez parayı yer , çok fazla yorum yapıp karşı tarafı rencide edecek şeyler söylemenin anlamı yok

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra
9 tane alıp 1 tane gelse şu satıcı Dolandırıcı diye konu açılır. Hata olabilir yollamasaydı diyebilirsiniz buda karakterlik bir şey.
o dediğin olsa ortalık yıkılıyordu şuan amazonun diye sövmeye başlardı 🤬🤬

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Yasin Aycan
Amazon Türkiye tahminimizden hızlı olarak aksiyon alıp tarafımıza detay bilgiler paylaşılmıştır ve @esancash arkadaşımıza Amazon üzerinden gerekli bildirimde gönderilmiştir. Mesai saatleri içerisinde konu çözüme ulaştırılacaktır.

Buradan konu hakkında hassasiyet gösteren, duyarlı arkadaşlarımıza da teşekkür ederiz. @DonanımFikir

Herkese iyi akşamlar dileriz.

Nb North Bayou Türkiye / Bizbiz-e

ozomona

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Özcan Karakaya
:)) Karar arkadaşın, sende tanımadığın insanlar hakkında yorum yapma. Bizler 3-5 kuruşluk dünya menfaati için ahiretini satan insanlar değiliz bilader. Ne yaparsa onu yapacak buraya konu açtı kendisi bizde yorumumuzu yaptık, kimse bura da duyar falan kasmıyor, çoğu insan zaten iade etmez parayı yer , çok fazla yorum yapıp karşı tarafı rencide edecek şeyler söylemenin anlamı yok
senin ahiretin beni ilgilendirmiyor her koyun kendi bacağından asılır birinin karakteri ahlakı hakkında konuşmakta size düşmez

orhankoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Orhan
9 tane alıp 1 tane gelse şu satıcı Dolandırıcı diye konu açılır. Hata olabilir yollamasaydı diyebilirsiniz buda karakterlik bir şey.
Çok doğru bi yaklaşım hocam. Arkadaş 6 tane sipariş verseydi ve 1 tane gelseydi ortalığı ayağa kaldırırdı. Hiç bu açıdan düşünmüyor. Daha hâlâ ürünü vermek zorunda değilim, kanunen hakkınız yok vs. diyor. Keşke firma hukuk yoluna başvursada arkadaşa güzel bir cevap verse.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,700
Üyeler
154,641
Son üye
by__hükümsüz19
Top Bottom