Neler Yeni

Amazondan sistem alınır mı?

Gamersx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Kemal
Merhaba arkadaşlar amazondan oyun kasası toplamak mümkün müdür Acaba? Garantisi,vergisi nasıl işler?

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,003
İsim
Mert Metshi
Hangi amazon hocam? tr den alırsanız trden geldiği için vergi vermezsiniz garanti de olur

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocam satıcısına bağlı

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Amazon tr den alırsan vergi ödemek zorunda kalmazsın , amazondan siparişler edeceksen gelmeme olasılığını göz önünde bulunduracaksın geçen bir abimiz ekran kartı almış 6900 TL'ye gelmemiş.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,003
İsim
Mert Metshi
Amazon tr den alırsan vergi ödemek zorunda kalmazsın , amazondan siparişler edeceksen gelmeme olasılığını göz önünde bulunduracaksın geçen bir abimiz ekran kartı almış 6900 TL'ye gelmemiş.
Gelmeme olasılığı diye bir şey yok hocam.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Gelmeme olasılığı diye bir şey yok hocam.
Hocam kusura bakmada babanın şirketi mi ? ben türkiyeden alıyorum gelmiyorda Yurt dışından alınca %100 geliyormu müşteri hizmetleri amazonun gelmeyebilir diyor lojistik olarak sıkıntı yaşanmış olabilir para iadesi veya kur farkından dolayı fiyat farkı ödeyelim diye bir hizmet sunuyor şöyle çok bilmişllik yapmayın lütfen

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
murat mestan
İlgilendiği Kategoriler
dlss fsr r6s
Instagram
muratmstn
Merhaba arkadaşlar amazondan oyun kasası toplamak mümkün müdür Acaba? Garantisi,vergisi nasıl işler?
amazon japonyadan al daha ucuz ürünler %20 gümrük ödersin yinede tr den hesapli . laptop alma ingilizceklawyeli olan yok denecek kadar az

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,003
İsim
Mert Metshi
Hocam kusura bakmada babanın şirketi mi ? ben türkiyeden alıyorum gelmiyorda Yurt dışından alınca %100 geliyormu müşteri hizmetleri amazonun gelmeyebilir diyor lojistik olarak sıkıntı yaşanmış olabilir para iadesi veya kur farkından dolayı fiyat farkı ödeyelim diye bir hizmet sunuyor şöyle çok bilmişllik yapmayın lütfen
Hocam türkiyeye gelmeyen ürünlerin altında zaten gönderilmiyor diye yazıyor alamıyorsunuz. Stokta olan ve ships to turkey yazan ürünü aldığınızda gelmeme olasılığı yok. Stoğa gelmesi planlanan ürünü alırsanız ve stoğa gelmezse iptal olabilir sadece.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,915
Üyeler
138,442
Son üye
kurmay22
Top Bottom