Neler Yeni

Yardım Amd 7600x için Bu Soğutucu İş Görür mü?

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
kankam selam bende ak 620 dark eu var ben gayet memnunum ve piyasada bundan daha kaliteli fp ürün yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun süreli istiyorsan sana https://www.amazon.com.tr/DeepCool-Soğutucu-ASSASSIN-IV-Boruları/dp/B0C2H9T3TP bunu önerebilirim hala çok ucuz sinerjide falan 5k ya satıyorlar yada 7k ya aazonda hala 3k karar senin ben kullanıcı olarak memunum ak620 zero dan tercihini sen yap benim param olsaydı asasin4 alırdım olmadığı için ak620 zero aldım

batuhan0088

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam selam bende ak 620 dark eu var ben gayet memnunum ve piyasada bundan daha kaliteli fp ürün yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun süreli istiyorsan sana https://www.amazon.com.tr/DeepCool-Soğutucu-ASSASSIN-IV-Boruları/dp/B0C2H9T3TP bunu önerebilirim hala çok ucuz sinerjide falan 5k ya satıyorlar yada 7k ya aazonda hala 3k karar senin ben kullanıcı olarak memunum ak620 zero dan tercihini sen yap benim param olsaydı asasin4 alırdım olmadığı için ak620 zero aldım
Bütçem kısıtlı olduğu için beni idare etmesi için uygun bir soğutucu arıyorum. Kasaya sığar mı? Problem çıkartır mı ak620

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
Bütçem kısıtlı olduğu için beni idare etmesi için uygun bir soğutucu arıyorum. Kasaya sığar mı? Problem çıkartır mı ak620
hocam kasanızın kutusu duruyorsa bakın bir iç ölçüsü 160 olmalı benim kasayı sığıyor sizinkisi eğer mid tower ise ve özel bir kasa değilse sizinkisinide ak620 sığar

batuhan0088

80+ Bronze
hocam kasanızın kutusu duruyorsa bakın bir iç ölçüsü 160 olmalı benim kasayı sığıyor sizinkisi eğer mid tower ise ve özel bir kasa değilse sizinkisinide ak620 sığar
Kasanın ölçülerinde hava soğutucu yüksekliği 160mm yazmaktadır. Aynı şekilde ak620 için de 160mm yükseklik yazmaktadır.

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık

batuhan0088

80+ Bronze
e tamam o zaman alabilirsin sığar
Kararı mı değiştirdim. Bütçeyi biraz arttırıp bundan sipariş veriyorum.

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
Kararı mı değiştirdim. Bütçeyi biraz arttırıp bundan sipariş veriyorum.
hocam çok fazla ses çıkartyıro diğe şikayetler okumuştum karar senin ben senin yerinde olsam asasins v4 alırdım

batuhan0088

80+ Bronze
hocam çok fazla ses çıkartyıro diğe şikayetler okumuştum karar senin ben senin yerinde olsam asasins v4 alırdım
Bende onu görerek anlık bir karar değiştirdim. Bu modelde karar kıldım.

yrdmpls

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mameti başçık
Bende onu görerek anlık bir karar değiştirdim. Bu modelde karar kıldım.
Hocam pek bildiğim bir marka değil ben hala bilinmedik markalardan ürün alınmaması taraftarındayım ama inşallah istediğin gibi olur hayırlı olsun şimdiden

Top Bottom