Neler Yeni

AMD Ekran Kartları Driver

EmirTapan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emirhan Tapan
DA-2 Sistemini almayı düşünüyorum Asus TUF 5600XT EVO Modeli var sistemde ancak AMD driver’larının sıkıntılı olduğunu duymuştum kullanan varda sıkıntı yaşadımı hiç alsam sorun yaşarmıyım.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,721
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
driver konusunda bilinen sorunlara bizzat AMD'nin sitesinden zaten bakabilirsin onun haricinde eğer 2060 alınamıyorsa 5600 XT alınır o modelde de 14 gbps şekilde kullanırken sorun yaşayacağını düşünmüyorum ısı konusunda

taha3452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
taha keskin
Asus TUF 5700XT kullanıyorum yesıl ekran yıyorum bu sıkıntı bende bıle oluyorsa cogu rx serısındede oluyor dogal olarak hala bunun caresını bulamadılar bence rx alırken 3 kere dusun

Bermud4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Aydın
Asus TUF 5700XT kullanıyorum yesıl ekran yıyorum bu sıkıntı bende bıle oluyorsa cogu rx serısındede oluyor dogal olarak hala bunun caresını bulamadılar bence rx alırken 3 kere dusun
bende kullanıyorum bir sorun yok? evo modeli değilse seninki garantiye yolla düzeltip gönderirler

LastShot

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,290
İsim
Berk Esenli

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
VRAM'ler 102° senin kartta.

Bermud4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Ahmet Aydın
ASUS TUF GAMING X3 RX 5700 XT OC modeli var evo olsa sıkıntı olmıycakmıydı yani
aynı kartı ben de kullandım 2 hafta fazla ısınmasından başka bir sorun yaşamadım ki fazla ısınmasını biliyordum zaten o fiyata alınırdı itopyayı değil direk asusu aradım elimizde sorunu çözecek kit var dediler bende yolladım garantiye düzeltirler yüksek ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantiye yollayınca evo model ile mi değişiyor?
ben değişim talebinde bulundum değişeceklerini sanmam da soğutma bloğunu evonunkiyle değiştirirler heralde yani komple soğutma bloğu değiştirirseler iyi olur ama termal ped falan çekerler yinede sorun düzelir diye düşünüyorum gelince konu açar yazarım sonucu

taha3452

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
taha keskin
aynı kartı ben de kullandım 2 hafta fazla ısınmasından başka bir sorun yaşamadım ki fazla ısınmasını biliyordum zaten o fiyata alınırdı itopyayı değil direk asusu aradım elimizde sorunu çözecek kit var dediler bende yolladım garantiye düzeltirler yüksek ihtimalle

ben değişim talebinde bulundum değişeceklerini sanmam da soğutma bloğunu evonunkiyle değiştirirler heralde yani komple soğutma bloğu değiştirirseler iyi olur ama termal ped falan çekerler yinede sorun düzelir diye düşünüyorum gelince konu açar yazarım sonucu
çok iyi olur

efesnmezz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
764
İsim
Efe

bana yazarmısın? sorunun halledilince

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Bilal
sapphire 5700 xt kullanıyorum şeytan kulağına kurşun hiç bir problem yaşamadım
2020.07.09-17.23.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR