Neler Yeni

Yardım AMD eski sürücüye geri döndürme

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
Arkadaşlar bi önceki konuda da yazdım. 24.1.1 yaptıktan sonra özellikle FC24 de fps bayağı düştü. AMD uygulamasında da Performans derecesi "sınırda" yazıyor. Sürümden önce böyle değildi. Eski sürümüne nasıl döndürürüm lütfen biri yardım etsin

The Semih

80+ Gold
Arkadaşlar bi önceki konuda da yazdım. 24.1.1 yaptıktan sonra özellikle FC24 de fps bayağı düştü. AMD uygulamasında da Performans derecesi "sınırda" yazıyor. Sürümden önce böyle değildi. Eski sürümüne nasıl döndürürüm lütfen biri yardım etsin
AMD Cleanup Utility ile komple kaldır driveri, sonra websitesinden kendi ekran kartını seçerek önceki sürümü seçip indir kur.

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AMD Cleanup Utility ile komple kaldır driveri, sonra websitesinden kendi ekran kartını seçerek önceki sürümü seçip indir kur.
internet sitesinde sadece son sürüm yayında gözüküyor. kart rx6600

The Semih

80+ Gold
internet sitesinde sadece son sürüm yayında gözüküyor. kart rx6600
Mesaj otomatik birleştirildi:

Drop yemesinin sebebi sanırım yeni gelen özelliğin otomatik açılması olabilir.

The Semih

80+ Gold
bu sayfayı dünden beri arıyorum teşekkür ederim. önceki sürümümün hangisi olduğunu öğrenmemin bir yolu var mı peki?
log kayıtlarından bulunur fakat bende tam bilmiyorum AMD de nere kaydettiğini.

index2i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer-Zemin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
log kayıtlarından bulunur fakat bende tam bilmiyorum AMD de nere kaydettiğini.
çok teşekkürler bu kadarı bile işime yarar en kötü deneyerek bulurum zaten bundan önceki son 2 sürümden biriydi :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,482
Üyeler
156,345
Son üye
kaisheen
Top Bottom