Neler Yeni

AMD R7 200 serisi problem

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan Erik
Merhaba AMD R7 200 serisi ekran kartı kullanıyorum Valorant oynarken bir anda bilgisayar donuyor. Alt Tab yapamıyorum ekran donuyor bilgisayar kullanılamıyor kapatma tuşuna basıyorum kapanmıyor. Bende kapatma tuşuna 10 saniye basılı tutarak hemen kapatıp açıyorum ancak ben oyuna tekrar giresiye kadar 15 dakika geçiyor ve maç bitmiş oluyor. 7 günlük kısıtlama alıyorum Valorant destek talebi açtım durumu izah ettim bayağı bir şey yaptırdılar olmadı en son AMD R7 200 serilerinde böyle bir durumun olduğunu belirtti sonrasında bana bir link yolladı AMD R7 200 serisiden AMD R7 240 adlı ekran kartının driverini yolladı bunu indirmemi istedi sonrasında sorunum çözüleceğini söyledi ancak benim ekran kartım AMD R7 240 değil gördüğüm kadarıyla AMD R7 200 serisi gözüküyor. Valorant destek ekibi çalışanı benden Riot log programı ile dosya atmamı istedi attım inceledi ve bunları söyledi ne yapmalıyım? AMD programının kendi resmi otomatik ekran kartınıza uygun olan driver sürücüsünü yükleme programını indirip açtığımda ise desteklenmeyen bir donanım saptandı hatası alıyorum.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-06-05 074256.png
    Ekran görüntüsü 2024-06-05 074256.png
    565.5 KB · Hit: 19
Top Bottom