Neler Yeni

Amd radeon hd 5450 driver kuramıyorum.

tnatncr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Tuna
Geçici olarak arkadaşımdan ödünç aldığım hd5450 ekran kartına driver kuramıyorum. Tam olarak driveri indiriyorum kuruyorum işlem tamamlandı bilgisayarınızı tekrar başlatmanız gerek diyor. Tekrar başlattığım zaman hiç bir şey olmamış gibi driver kurucu kendiliğinden tekrar açılıyor ve aynı işlemleri tekrar yapıyor. Defalarca kez denedim fakat olmadı nasıl çözerim ?

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,676
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Geçici olarak arkadaşımdan ödünç aldığım hd5450 ekran kartına driver kuramıyorum. Tam olarak driveri indiriyorum kuruyorum işlem tamamlandı bilgisayarınızı tekrar başlatmanız gerek diyor. Tekrar başlattığım zaman hiç bir şey olmamış gibi driver kurucu kendiliğinden tekrar açılıyor ve aynı işlemleri tekrar yapıyor. Defalarca kez denedim fakat olmadı nasıl çözerim ?
GPU Z veya ekran kartı bilgisi veren herhangi bir programdan driver sürümüne bak belki kurulmuştur. Bende de kurulu olmasına rağmen baştan kursa bile aynı şey oluyor xd

holywoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hollywoo
Ekran kartının sahte olmadığından emin misiniz? Eğer sahte olmadığından emin iseniz ve sürücleri yüklemenize rağmen kurulmuyorsa şuan ki sürücüyü kaldırıp aşağıda ki program ile otomatik kurabilirsiniz.

Top Bottom