Neler Yeni

AMD RDNA™ 3 / RX 7000 ekran kartları tanıtıldı! (RX 7900XTX 999$)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Cihangir

80+ Gold

quik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Enes
Ya arkadaşlar %95înizde 2k 1080p monitör var. Bırakın 4k 8k performansını sizi ilgilendirmiyor. Alabilecek misiniz 15 bine bir monitör? 2 ekran kartı arasında neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var o fiyat farkına kalan bütün bileşenleri iyi seviyede alabiliyorsunuz. Bazı arkadaşlarım vardı bütün araba modellerini bilirlerdi kapıştırırlardı o alır bu alır sizinki de ona benziyor. Benim param var ben daima en iyi performansı alırım diyen yorumlasın da 10 kişiden 9u yeni çıkan nesil eskiyi öyle bir tokatlasın ki eski neslin fiyatı düşsün de alayım diye bekliyor. Türkiye'de olduğumuzu unutmayın. Adamlar üretmiş fiyatı da rekabetçi yapmış. Fiyattan anlaşılıyor ki performans olarak gerideler ama fiyatım da ona göre diyorlar. Alan alır bırakın o iyi bu iyi siz ne alabiliyorsunuz neye gücünüz yetiyor ona bakın. Kartların testleri gelir bakarsınız alırsınız veya almazsınız.
+1

RTX 4090'a gucleri yetse bile uzun surede cikaracagi elektrik masrafinin (ki Turkiye'deyiz) altinda kalamayacak olup burada garip garip salliyolar ilginc muhabbet gercekten. RX 7900 XTX, RTX 4090 degil de RTX 4080 rakibi bile olsa $200 daha ucuza gelmis oluyor, yazilimsal bir problemi olmadigi surece NVIDIA fanboylugu yapmanin bir anlami yok. Sonuc olarak tuketici kazaniyor burada. Ben dolandirilmayi seviyorum, param da var diyen alabilir tabii ki. Bu demek degildir ki buraya gelip istatiksel verilere karsi cikip markette rekabeti artirmaya calisan bir markayi yerin dibine gom.

Marketi domine etmenin etkisi de bu iste. Musterine ne kadar gecirirsen gecir hala savunan birkac eleman cikiyor. Giris seviye kartlar duyruldugunda gorusuruz.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
köylü milletin efendisidir aslan parçası
Oradaki köylü kullanımı çiftçi ve üreten manasında, senin gibi cahil cühela değil. :)

Daha sözü anlamıyorsun burada alıntılıyorsun skdjkjhasefklasşeşiknasleflşakesjnaselgaes. Yazık.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,255
İsim
SEYF
Oradaki köylü kullanımı çiftçi ve üreten manasında, senin gibi cahil cühela değil. :)

Daha sözü anlamıyorsun burada alıntılıyorsun skdjkjhasefklasşeşiknasleflşakesjnaselgaes. Yazık.
Şu arkadaşı bir daha şikayet edin. 1 haftadır terbiyesiz terbiyesiz yorumlar yapıp duruyor.Akıl verirken ahlaktan kalan artığın teki.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Şu arkadaşı bir daha şikayet edin. 1 haftadır terbiyesiz terbiyesiz yorumlar yapıp duruyor.Akıl verirken ahlaktan kalan artığın teki.
Alıntılarsan sevinirim. Nerede yapmışım ? 1 haftadır?

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,286
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Şikayet et kanka. Adamın kurduğu cümleye bak ya. @Mehmet Yılmaz HOCAM @HmzaY bu şahıs sürekli forumda köylü cahil ithamında bulunuyor ilgilenir misiniz
La alıntıla diyorum nerede sürekli?

Al kelimeler ile arat başka nerede demişim. Boş boş yorum yapma.
1667573868878.png

Uygun kelime kullandığımı düşünüyorum.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok önceden kendisini engellemiştim. Sana da aynısını tavsiye ederim.
Yaptığı yorumları beğeniyorsun. O yüzden bir şey diyemeyeceğim :D

Son düzenleme:

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,200
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Konudan uzaklaştırdım ikisini.

Raichu93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
359
İsim
Atakan AKKUŞ
İlgilendiği Kategoriler
Age of Empires 1-2-3-4 ve Age of Mytholgy serileri.
Instagram
legendeliteteacher05
7700 yani x olmayan işlemci gelsin 65 wattlık yanınada 7600 xt efsane olur varya ama 2023'ü bekleyeceğiz sabır...

Top Bottom