Neler Yeni

AMD ryzen 5 1600 12nm ekran kartsız sistem

Uraz Batu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hazal
Selamlar dostlar, az önce aldığım fikir üzerine teknobiyotikten ekran kartsız sistemlere bakmaya karar verdim fakat bir türlü aradığım tarzda Bi sistem bulamıyorum ben

AMD ryzen 5 1600 12nm
(marka farketmez) 8-16gb 3000veya 3200mhz Ram
Gigabyte B450M s2h anakart
kendi ekran kartım (Asus rog strix rx570 4gb 256bit ekran kartı)
1tb Hdd 120gb ssd bir sistem istiyorum

Bu sistemle PUBG mobile yayını yapacağım ve video çekeceğim

Aradığım sistem tarzında birşeyler biliyorsanız yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Ram,ssd, kasa,psuyu(kasa ve psuyu foruma danisarak karar verdim) incehesap gaming gecesinden alabilirsiniz neredeyse her hafta guzel indirmeler oluyor uygun fiyata oradan alabilirsiniz, anakarti b450 s2h 470 TL alabilirsiniz, 1600 af suan stokta yok o yuzden olanlarda çok pahali. Stoka gelmesini bekleyip öyle alin. Hem Istediginiz gibi hemde uygun fiyata alabilirsiniz söyledigim yöntemle

Uraz Batu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hazal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RAM,SSD, kasa,psuyu(kasa ve psuyu foruma danisarak karar verdim) incehesap gaming gecesinden alabilirsiniz neredeyse her hafta guzel indirmeler oluyor uygun fiyata oradan alabilirsiniz, anakarti b450 s2h 470 TL alabilirsiniz, 1600 af suan stokta yok o yuzden olanlarda çok pahali. Stoka gelmesini bekleyip öyle alin. Hem Istediginiz gibi hemde uygun fiyata alabilirsiniz söyledigim yöntemle
Yani gaming gecesinden parça parça alın diyorsunuz

Bencede mantıklı bir düşünce ama ben bunları alınca bilgisayar kasama Windowsu kim kurucak kablolamarı kim yapıcak yaşadığım yerde yapan yer mevcut mu bilmiyorum

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,510
İsim
Batuhan ege
Yani gaming gecesinden parça oarça alın diyorsunuz

Bencede mantıklı bir düşünce ama ben bunları alınca bilgisayar kasama Windowsu kim kurucak kablolamarı kim yapıcak yaşadığım yerde yapan yer mevcut mu bilmiyorum
Onlari YouTube'da detayli sekilde acikalayin kanalar var. Onlara bakip yapabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,818
Üyeler
140,558
Son üye
dekulows
Top Bottom