Neler Yeni

AMD Ryzen 5 5600X + RTX 3060 Sistem Nasıl ?

cemtastan2301

80+ Gold
sistemimi gamegarajdan ssdmi itopyadan aldım ssd tam olarak 15 günde geldi sorgulamak için aradığımda 1 saat bekledim ve telefon suratıma kapandı sistemim ile ilgili bir sorunum olduğunda saniyesinde yardım alıyorum ürünlerinin arkasındalar sırf daha az biliniyor diye bir firmayı kötüleyemessin
Gamegaraj hizmet konusunda efsane. Az önce canlı desteğe anakartın driveri için yazdım, sağolsunlar siteyi atıp neleri indirmem gerektiğini tek tek anlattılar. Zaten bununla ilgili rehber hazırlayacağım.

Peacee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
727
İsim
Umut Baydar
Reis şöyle düşün bir Apple bide reeder markalı cep telefonu hangisi sence
sen bide şöyle düşün bunların gpuları aynı zaten değişen şey tasarım ve soğutma olucak tasarım için binlerce lira vermek istiyorsan sen bilirsin soğutma açısındanda birbirlerine yakın performanslar veriyorlar testlerden görebilirsin senin yaptığın karşılaşmada direk donanımsal fark var ayrıca bir model de belirtmemişsin apple tarafından iphone 4 alıp reederın en iyi telefonuyla kıyaslayıp reeder daha iyide diyebilirsin o halde saçma bir düşünce

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kemal
sen bide şöyle düşün bunların gpuları aynı zaten değişen şey tasarım ve soğutma olucak tasarım için binlerce lira vermek istiyorsan sen bilirsin soğutma açısındanda birbirlerine yakın performanslar veriyorlar testlerden görebilirsin senin yaptığın karşılaşmada direk donanımsal fark var ayrıca bir model de belirtmemişsin apple tarafından iphone 4 alıp reederın en iyi telefonuyla kıyaslayıp reeder daha iyide diyebilirsin o halde saçma bir düşünce
Testler de ikisini de izledim Asus açık ara önde hem perfonmas olarak hemde soğutma olarak ki yazın her yer yanıyor soğutma açısından mükemmel

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Mahmut ÇELİK
Instagram
www.instagram.com/mahmutcelik53/
Twitter
mahmutcelik53
sistemimi gamegarajdan ssdmi itopyadan aldım ssd tam olarak 15 günde geldi sorgulamak için aradığımda 1 saat bekledim ve telefon suratıma kapandı sistemim ile ilgili bir sorunum olduğunda saniyesinde yardım alıyorum ürünlerinin arkasındalar sırf daha az biliniyor diye bir firmayı kötüleyemessin
Kötülemiyorum dostum kendi fikrim öznel düşüncem . Bana pahalı ve biomax inno3d tarzındaki markalar tanınmadığı için kendi nezlimde beğenmediğimi bahsettim.

Asfalt Osman

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Umut
Instagram
Ergelenu
Discord
Asfalt Osman #2131
G
Dün bu sistemi özelleştirerek satın aldım sizce nasıl ? Çok zor ikna ettim, TC istiyor diye 1 saat azar işittim ama buna değdi. :D

Değiştirdiklerim:

AMD Ryzen 5 5600X

Asus TUF Gaming B550M-Plus

Inno3D RTX 3060 ICHILL X3 (3 fanlı olduğu için soğutma açısından daha iyi olur diye düşündüm.)

Samsung 970 EVO Plus 1TB 3500/3300 NVMe M.2

Deep Cool Gammaxx L120 V2 RGB 120mm Sıvı Soğutucu
Guzel sistem hayırlı olsun fiyati ne kadar tuttu

rtx 3090

80+ Silver
Bence bu sistem 13k etmez özellikle inno markalı bir ekran kartı varsa biraz daha brkleseydin MSI Asus gigabyt markalarından daha ucuz sistem alabilirdin bende alicam ama Nisan Mayıs ayını bekliyorum stoklar gelicekmis daha uyguna gelicek şimdiki fiyatlara göre ve cuma günü donanım arssivi 25 kişiye burdan şifre vericem Asus tuf serisi 3060 modelli sistem 9999 TL ye satilicak işlemci de 5600x yinede hayırlı olsun güle güle kullan
Inno3d sorunu ne

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Fatih Gören
fiyatların düşmesi beklenemiyorsa alınır güzel sistem

Top Bottom