Neler Yeni

AMD RYZEN 8400F, 4070Tİ SÜPER 12GB SİSTEM YORUMLAMA

yakupk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yakup Furkan Kuru

Dün hazırladığım sistem beğenilmeyince ben de böyle bir şey hazırladım :(

Sistem hakkında ki yorumlarınızı ve bilgisayara monitor ekleyebilmek için almam gereken kayganlaştırıcı markası önerilerinizi bekliyorum. :cry:

yakupk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Yakup Furkan Kuru
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnan bana fiyatına bakmıyorum sadece..sadece gözlerimi kapatıp hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayar toplama işine yeni yeni giriyorum o yüzden detaylı yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca sistem konfigüre edilebilir bir sihirbaz da linklendi. Yani siz bilgili hocalarım bana konfigüre ederekte yardımcı olabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Nihat Özşengezer
bütçen nedir?

İnan bana fiyatına bakmıyorum sadece..sadece gözlerimi kapatıp hayalimi gerçekleştirmek istiyorum.

Bilgisayar toplama işine yeni yeni giriyorum o yüzden detaylı yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca sistem konfigüre edilebilir bir sihirbaz da linklendi. Yani siz bilgili hocalarım bana konfigüre ederekte yardımcı olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
arkadaşın attığı sistemi al hayalimi bende gerçekleştirdim çok şükür fakat kazık yemedende gerçekleştirebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
7800xt 4070ti süperden baya bi farkla düşük kalıyo be :( galiba g"te kazık 4070ti süper alıcam
ekran kartları arasında çok büyük fark yok ama işlemci ve bazı parçalar için arkadaşın attığı daha iyi

Abevallayoh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Ali
neyy 61k mı :D

Top Bottom