Neler Yeni

AMD SISTEM TUTARSIZ CRASH VERIYOR

yalo2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yalın Demir
Öncelikle iyi bayramlar,

Aylardır sistemimde garip bir sorun yaşıyorum. Oynadığım oyunların yüzde 90ında ani ve tutarsız crash yemeye başladım. Önce monitöre sinyal kesiliyor, bazen kulaklığımdan vızıldama tarzı bir ses geliyor ve cpu fanları full çalışıp force reset atıyor. Şimdiye kadar bu sorunu yaşamadığım tek oyun fortnite oldu. Garip bir şekilde bazı oyunların spesifik level/konumlarında tutarlı bir şekilde crash yiyorum. Isı dereceleri ortalama veya ortalama altında, BIOS ve GPU driverlarım güncel ve biraz undervolt yaptım ama maalesef hala aynı. Cidden artık aklıma başka fikir gelmiyor dostlar. Herhangi bir öneriniz var mı?

ASRock H310M
7. Nesil i3
16GB 2300 DDR4
Cooler Master 500w
ROG RX 570 4GB

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Draq123
windowu tamir et olmadı reset at çözülür en azından ben böyle çözmeye çalışırım akla başka fikir gelmiyorsa

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Utku Çetin
Öncelikle iyi bayramlar,

Aylardır sistemimde garip bir sorun yaşıyorum. Oynadığım oyunların yüzde 90ında ani ve tutarsız crash yemeye başladım. Önce monitöre sinyal kesiliyor, bazen kulaklığımdan vızıldama tarzı bir ses geliyor ve cpu fanları full çalışıp force reset atıyor. Şimdiye kadar bu sorunu yaşamadığım tek oyun fortnite oldu. Garip bir şekilde bazı oyunların spesifik level/konumlarında tutarlı bir şekilde crash yiyorum. Isı dereceleri ortalama veya ortalama altında, BIOS ve GPU driverlarım güncel ve biraz undervolt yaptım ama maalesef hala aynı. Cidden artık aklıma başka fikir gelmiyor dostlar. Herhangi bir öneriniz var mı?

ASRock H310M
7. Nesil i3
16GB 2300 DDR4
Cooler Master 500w
ROG RX 570 4GB
Hocam sorunu başka donanımlarda aramayı deneyebilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,362
Üyeler